Pakiety Netflix - jakie wybrać? Sprawdź nasz przegląd od podstawowego do premium!

Zastanawiasz się jakie pakiety Netflix wybrać? Do tej pory popularna platforma streamingowa oferowała 3: Podstawowy, Standard i Premium. Teraz do ich grona dołączają kolejne. Sprawdź jakie plusy przyniosą ci nowe rozwiązania: Mobile i Mobile+!

Pakiety Netflix: Podstawowy

Idealny pakiet dla jednej osoby! Kosztuje 34 zł - za tę cenę masz możliwość pochłaniania wszystkich filmów i seriali w rozdzielczości SD, niestety nie więcej. Jeżeli więc nie obchodzą cię takie sformułowania takie jak HD i 4K, to może być to całkiem sensowna opcja.

Pakiety Netflix: Standard

Masz kogoś z kim mogłabyś dzielić konto i przy tym trochę zaoszczędzić? Albo chcesz sama korzystać z usługi, jednak nie zadowala cię najniższa rozdzielczość? Sprawdź opcję za 43 zł. Według statystyk jest to najchętniej wybierany pakiet Netflixa. Z jednej strony oferuje on rozdzielczość FullHD, czyli standard na obecne czasy. Co więcej, pakiet umożliwia współdzielenie konta przez dwie osoby równocześnie.

Pakiety Netflix: Premium

W przypadku najwyższego pakietu za 52 zł, jest to idealna opcja, jeśli masz telewizor 4K z HDR i po prostu chciałabyś wycisnąć z niego jak najwięcej - a biblioteka Netflixa faktycznie na to pozwala. Rozwiązanie Premium sprawdzi się także, gdy masz większą rodzinę albo grupę znajomych i chciałabyś, aby wszyscy korzystali z jednego konta jednocześnie.

Pakiety Netflix: Mobile i Mobile+

Netflix poszerzył swoją ofertę na polskim rynku o dwa nowe pakiety, które pozwalają na oglądanie filmów i seriali z urządzeń mobilnych. Abonament Netflix Mobile jest najtańszym pakietem wśród wszystkich dostępnych na rynku. Jego miesięczna wysokość wynosi 24 zł. Możesz dzięki niemu oglądać filmy i seriale na jednym urządzeniu mobilnym (smartfonie czy tablecie) w jakości SD. Jest to dosyć oszczędne rozwiązanie, które daje dostęp do całej zawartości Netflixa, jednak niestety jakość streamingu ma sporo do życzenia, jesteś również ograniczona tylko jednym urządzeniem, na którym możesz oglądać ulubiony serial. Taki pakiet będzie odpowiedni dla ciebie, jeśli nie masz czasu oglądać filmów i seriali w domu, a robisz to z urządzeń mobilnych w drodze, na obiedzie czy przerwie kawowej. Nieco bardziej rozbudowanym pakietem jest Netflix Mobile+. Jego wartość to 38 zł miesięcznie, co trochę przewyższa wartość abonamentu podstawowego, ale zapewnia lepszą jakość Full HD, a także możliwość oglądania na dwóch urządzeniach.

Pakiety Netflix: jakie wybrać?

Jakie pakiety Netflix będą najlepsze? Warto dobrze się nad tym zastanowić. Wybór odpowiedniego wariantu pomoże lepiej wykorzystać potencjał, jaki daje platforma streamingowa. Podsumowując: pakiet Podstawowy to dobre rozwiązanie przede wszystkim dla tych osób, które oglądają seriale i filmy na małych ekranach. Wynika to z faktu, że dostępne materiały są gorszej jakości, czyli mają niższą rozdzielczość, pakiet Standard to optymalny wybór, gdy użytkownik często korzysta z Netflixa. Otrzymuje wówczas filmy i seriale w jakości HD, a do tego materiały mogą oglądać dwie różne osoby w tym samym czasie. Najbardziej komfortowy jest oczywiście Plan Premium i sprawdza się najlepiej , gdy z Netflixa korzysta cała rodzina. Dostępne w ramach planu materiały są udostępniane w najwyższej rozdzielczości Ultra HD. Niestety, nie wszystkie mają taką wersję. Zostaje jeszcze pakiet Mobile i Mobile+ - wybór należy do ciebie!

Więcej o: