Joanna Przetakiewicz w neonowym dresie marki La Mania. Idealny zestaw na home office

Joanna Przetakiewicz do świętecznych przygotowań włożyła dres własnej marki La Mania. Widać, że neonowy model jest jednym z jej ulubionych - często pokazuje się w nim na Instagramie. Nic dziwnego jest idealny po domu i na tyle modny, że śmiało możesz spotkać sie ze znajomymi w takiej styliazacji!

Joanna Przetakiewicz w modnym dresie La Mania

Joanna Przetakiewicz często pokazuje się w social mediach w ubraniach swojego projektu. Nic dziwnego - wygląda w nich świetnie, więc jest chodzącą reklamą sklepu La Mania! Projektantka tak jak wielu z nas zrezygnowała z eleganckich sukienek i ograniczających ruchy jeansów na rzecz najwygodniejszych spodni po domu - dresów. Przetakiewicz stworzyła neonowy total look - wybrała żółte spodnie dresowe Kadi, które kupicie w sklepie internetowym La Mania za 390 zł. stylizację uzupełniła bluzą Olimpia w tym samym neonowym kolorze z napisem La Mania za 590 zł. To wygodny strój nie tylko do pracy zdalnej, ale także na spacer lub na wyjście z przyjaciółmi. Dresy są idealne dla osób, które cenią sobie wygodę, ale i styl! 

 

Joanna Przetakiewicz w ubraniach La Mania

Projektantka jest chodzącą reklama La Mania - w ubraniach własnego projektu, jak widać czuje się świetnie i wygląda bardzo promiennie! Joanna Przetakiewicz kocha modę i wygodę - to widać! W jej sklepie znajdziecie propozycje dzienne i wieczorowe! Co stoi za jej sukcesem? Własna marka nie była wyłącznie zachcianką, ale przemyślanym marzeniem. Podobno projektantka postanowiła tworzyć własne kreacje po spotkaniu z Karlem Lagerfeldem. Już od samego początku La Mania odnosiła sukcesy -  projekty La Mania cieszą się sporym zainteresowaniem wśród koleżanek Przetakiewicz  z branży showbiznesu.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz Fot. Instagram: @joannaprzetakiewicz

Więcej o: