Anna Wendzikowska wypoczywa w domu z córkami. Pokazała salon. Jest piękny! Nam podoba się też jej sukienka

Anna Wendzikowska w duchu akcji Zostań w domu, spędza czas z córkami. Relacjonuje fanom na Insta jak wygląda teraz jej życie. Tym razem pokazała salon i przy okazji piękną sukienkę polskiej marki!

Anna Wendzikowska spędza czas w domu 

W obecnej sytuacji wszyscy zmuszeni jesteśmy do siedzenia w domu. Dotyczy to naszego bezpieczeństwa, więc powinniśmy się stosować. Gwiazdy również o tym wiedzą i zachęcają nas do tego publikując posty na Instagramie, które pokazują jak obecnie wygląda ich życie. Anna Wendzikowska również stara się spędzać czas w domu. Ma teraz o wiele więcej chwil na spędzenie z dziećmi, ale zdarza się jej wyjść z nimi na spacer. Aby jakoś wypełnić sobie ten czas, gwiazda wstawia też na Instagram zdjęcia z jej podróży. To świetny moment, żeby odrobinę powspominać. Na jej profilu znajdziemy między innymi fotki z wyprawy do Nowej Zelandii czy w góry. W jej kolekcji wspomnień znalazły się też zdjęcia z kolekcji okładek magazynów oraz fotka z okresu ciąży. Każdy z nas powinien spróbować odkopać teraz starsze fotki! Dziennikarka pojawia się nadal w Dzień Dobry TVN, ale większość czasu pracuje zdalnie. 

Anna Wendzikowska w sukience polskiej marki 

Na jednej z najświeższych fotek Wendzikowska pokazała swój piękny salon. Trzeba przyznać, że pokój naprawdę zachwyca kolorami i dodatkami. Gwiazda zdecydowała się na piękną kanapę w kolorze morskim. Do tego biały, kwadratowy stół oraz czarny, welurowy fotel. Pokój ozdabia jeszcze dywan w pasującej kolorystyce okraszony etnicznym wzorem. Wszystko jest niezwykle spójne, a wzrok przykuwa jeszcze wielkie okno. W takim pomieszczeniu można spędzić długie godziny! 

Na zdjęciu widzimy jak Anna Wendzikowska leży na kanapie ze swoimi córeczkami. Możemy zauważyć, że ma na sobie długą sukienkę w kwiaty. Jak sama przyznała wspiera polskie marki. Jej sukienka pochodzi więc od marki Lorinii, którą ostatnio bardzo często wybiera. Niestety nadal mało wiemy o tej nowej firmie, ale na Instagramie marki pojawiło się więcej zdjęć. Może niedługo będzie coś więcej. Sukienki córeczek Wendzikowskiej pochodzą z kolekcji marki Petite Maison, należącej do Zosi Ślotały. Są urocze! 

Trendy 2020 - długie sukienki w kwiaty 

W sezonie wiosna/lato 2020 nadal modne będą sukienki maxi w kwiaty. Warto się w nie wyposażyć. Można je nosić na wiele sposobów. Warto jednak zestawiać je z butami na wyższym obcasie jak sandały czy wyższe botki. Na wierzch proponujemy założyć stylową ramoneskę albo kurtkę jeansową. Stylizację możesz uzupełnić za pomocą kapelusza w stylu boho oraz małej, modnej torebki

Więcej o: