Marta Żmuda - Trzebiatowska potwierdza ciążę w sukience od Bohoboco. My patrzymy na bufiaste rękawy i groszki

W poniedziałek odbyło się rozdanie nagród Telekamer 2020, gdzie wśród nominowanych znalazła się Marta Żmuda - Trzebiatowska. Aktorka na tę okazję włożyła granatową, prostą sukienkę projektu Bohoboco. Góra kreacji ozdobiona została groszkami i bufiastymi rękawami. Zobaczcie sami, jak prezentowała się artystka!

Marta Żmuda - Trzebiatowska w sukience Bohoboco

Aktorka dzięki roli Hani Sikorki w serialu „Na dobre i na złe” została nominowana do nagród Telekamer 2020, gdzie to widzowie decydują o tym, kto otrzyma statuetkę. Na poniedziałkowej gali Marta Żmuda - Trzebiatowska stawiła się w długiej, granatowej sukience, którą stworzyli dla niej projektanci Bohoboco. Kreacja doskonale podkreślała ciążowe krągłości gwiazdy, która właśnie podczas wydarzenia zorganizowanego w Teatrze Polskim w Warszawie, zdecydowała się oficjalnie potwierdzić swój błogosławiony stan. Model, który włożyła artystka został odcięty pod linią biustu. Od tego momentu w stworzeniu sukienki wykorzystano materiał w białe groszki i tiul na ramionach. Bufiaste rękawy to naszym zdaniem prawdziwy strzał w dziesiątkę, który doskonale wpisuje się w tegoroczne trendy.

Marta Żmuda - Trzebiatowska biżuteria na Telekamerach 2020

Marta Żmuda - Trzebiatowska swój telekamerowy look uzupełniła biżuterią marki LUI. Aktorka zdecydowała się na sporych rozmiarów kolczyki, które teraz można zamówić w pre-orderze w sklepie online firmy. Model w kształcie odwróconych skrzydeł ozdobiony kryształkami miała na sobie niedawno także Małgorzata Kożuchowska, podczas wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego. Kolczyki kosztują 290 zł.

Zobacz wideo

Marta Żmuda - Trzebiatowska w ciąży

Media od dawna podejrzewały, że Marta Żmuda - Trzebiatowska spodziewa się dziecka, jednak aktorka aż do pojawienia się na poniedziałkowej gali Telekamer 2020 tej informacji nie potwierdziła. Artystka znana jest z ochrony swojej prywatności, a na jej Instagramie próżno szukać zdjęć z synem lub z najbliższą rodziną. Od 2015 roku gwiazda jest żoną Kamila Kuli, który również jest aktorem. Para wspólnie doczekała się już syna, Bruna.

Więcej o: