Agnieszka Sienkiewicz w modnych sneakersach marki Carolina Herrera. Ma na sobie również piękną bomberkę polskiej marki!

Agnieszka Sienkiewicz spędza cudowny czas w Alpach razem z mężem oraz dwoma córeczkami. Na jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie ma na sobie oryginalne sneakersy marki Carolina Herrera. Zwraca uwagę również kwiecista bomberka. To model nowego polskiego brandu - Mamita.

Agnieszka Sienkiewicz w sneakersach marki Carolina Herrera

Agnieszka Sienkiewicz cieszy się wolnymi chwilami razem z rodziną i zwiedza górzyste tereny. Jak wiadomo, na takie wyprawy trzeba mieć wygodne, porządne buty. Aktorka postawiła na sportowe sneakersy projektu domu mody wenezuelskiej projektantki Caroliny Herrery. Są to buty do biegania, więc mają specjalnie przystosowaną podeszwę. Ponadto zachwycił nas ten nietuzinkowy design! Model Agnieszki Sienkiewicz jest wielokolorowy, a główna część buta ozdobiona jest zwielokrotnionym logo marki złożonym z inicjałów projektantki. Takie sneakersy można znaleźć między innymi w oficjalnym sklepie internetowym marki w cenie 310 euro, czyli ok. 1 320 zł. W sklepie jest wiele wariantów kolorystycznych tego modelu. To idealne buty dla tych, którzy lubią wyróżniać się z tłumu!

Aktorka w bomberce w kwiaty marki Mamita

Aktorka ma na sobie jeszcze inny, wielokolorowy element w swojej stylizacji. Agnieszka Sienkiewicz zachwyciła fanów swoją kwiecistą bluzą bomberką. Aktorka w opisie do zdjęcia napisała, że jest to specjalny model dla karmiących matek. To projekt nowej polskiej marki Mamita, która tworzy ubrania dla młodych mam. Marka jeszcze nie ruszyła ze swoim sklepem internetowym, ale można już składać zamówienia mailowo. Na Instagram Stories, Agnieszka Sienkiewicz zaprezentowała się również w bluzie tego typu, ale we wzór w panterkę. Pokazała też jak skonstruowana jest ta bomberka i przyznała, że to najwygodniejsza bluza jaką do tej pory używała do karmienia.

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie z mężem

Agnieszka Sienkiewicz już ponad 2 lata jest w związku małżeńskim z Mikołajem Gauerem. Do tej pory jednak na jej Instagramie nie pojawiło się zdjęcie, na którym można było zobaczyć męża aktorki. Z okazji rodzinnego wyjazdu, Agnieszka Sienkiewicz postanowiła uchylić rąbka tej tajemnicy z jej życia prywatnego i pokazała zdjęcie z wypadu na narty. Fani przyznali, ze wyglądają razem pięknie, a kilka osób dostrzegło podobieństwo męża aktorki do Macieja Zakościelnego.