Ewa Chodakowska w białej sukience polskiej marki zachwyciła fanów na Instagramie

Trenerka fitness opublikowała kolejne zdjęcie w bardzo seksownej kreacji. Za namową fanek Ewa Chodakowska stworzyła nawet specjalny hashtag, pod którym znaleźć będzie można jej modne stylizacje. W pierwszym poście z tego cyklu pochwaliła się sukienką polskiej marki. Wiemy, gdzie i za ile możecie ją kupić!

Ewa Chodakowska w białej jedwabnej sukience HERSEASONS

Popularna trenerka nie chwali się często na Instagramie swoimi niesportowymi stylizacjami, ale gdy tylko postanawia podzielić się z fankami swoimi modowymi wyborami, natychmiast zasypywana jest pytaniami o pochodzenie każdego produktu. Odpowiadając na "zapotrzebowanie" swoich followersów, Ewa Chodakowska opublikowała post swojej ostatniej stylizacji, tłumacząc jednocześnie powody swojej decyzji.

Prowadzę swoje social media od 10 lat i wrzuciłam tutaj raptem kilka stylówek.. Miałam nawet taki plan, żeby zrobić oddzielny profil, ale poległam po paru tygodniach prowadzenia go, bo to zwyczajnie nie moja bajka.

Zapytała również swoje fanki, czy chcą na jej profilu oglądać takie stylizacje. Jak nietrudno się domyślić, większość odpowiedzi w komentarzach była na "TAK". Ewa Chodakowska stworzyła nawet specjalny hashtag #chodastyle, dzięki któremu łatwiej będzie znaleźć publikowane zdjęcia. W pierwszym poście z nowego cyklu, trenerka pochwaliła się bardzo kobiecą sukienką z kolekcji polskiej marki HERSEASONS. Wykonana z jedwabnej satyny w kremowym odcieniu kreacja mini, dostępna jest w rozmiarach XS-M i kosztuje 1490 zł. Sukienka ma długie rękawy z wąskimi mankietami oraz marszczony dekolt odsłaniający ramiona. Dostępna jest jeszcze w czarnym kolorze.

Ewa Chodakowska klientką modnego Concept Store 1

Trenerka przyznała, że często zagląda do butiku w Atrium Promenada, którego współwłaścicielem jest jest bliski znajomy, Hubert Szumski.

Hubert to mój przekochany znajomy, który z wyjątkowym zaangażowaniem i wspaniałym wyczuciem smaku, dobiera sobie partnerów do współpracy .. Efekt jest taki, ze wpadasz do jego butiku i chcesz wszystko
-napisała Ewa Chodakowska.

Concept Store 1 to kolejny salon Agnieszki Sudomirskiej-Glicner oraz Huberta Szumskiego. To kreatywna przestrzeń, w której dostępne są starannie wyselekcjonowane polskie marki oraz niedostępne w Polsce zagraniczne brandy popularne na Instagramie. W ofercie concept store'u znaleźć można między innymi ubrania Epuzer, Flattered, TOVA, Self Love czy Elementów.