Profesjonalna odzież sportowa w Lidlu. Ambasadorką kampanii została Justyna Kowalczyk

Profesjonalna kolekcja sportowej odzieży zimowej CrivitPRO pojawi się w sprzedaży w sieci Lidl od 4 listopada. Kolekcja zdobyła uznanie prawdziwych profesjonalistów, a do kampanii promującej odzież sportową Lidl zaproszono wielokrotną mistrzynię olimpijską w biegach narciarskich.

Odzież sportowa z profesjonalnej kolekcji CrivitPRO, która będzie dostępna w Lidlu, została stworzona na potrzeby zarówno pasjonatów narciarstwa, jak i miłośników zimowych aktywności. To nie tylko modne wzornictwo, ale również świetne wykonanie, wysoka jakość, wiatroodporność i wodoszczelność materiałów potwierdzone certyfikatami OEKO-TEX oraz Hohenstein, co oznacza, że ubrania narciarskie CrivitPRO są w pełni bezpieczne, nawet dla najmłodszych użytkowników.

Justyna Kowalczyk poleca odzież sportową CrivitPRO Lidl 

W kolekcji CrivitPRO pojawi się szeroki wybór narciarskiej odzieży i akcesoriów zapewniających najwyższy poziom komfortu na stoku: funkcyjne spodnie, kurtki, bluzy, koszulki, bieliznę oraz akcesoria takie jak kaski czy gogle.

Do zimowej aktywności konieczna jest odpowiednia odzież, która kojarzy się raczej ze sporym wydatkiem. Tymczasem Lidl przygotował szeroką ofertę profesjonalnej, sportowej odzieży zimowej dla całej rodziny, w bardzo atrakcyjnych cenach. Sama testowałam odzież CrivitPRO® i potwierdzam, że jakość jest bardzo dobra
– mówi Justyna Kowalczyk, wielokrotna mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich.

Technologia BIONIC-FINISH ECO, którą zastosowano w spodniach i kurtkach narciarskich, jest ekologiczną alternatywą dla tradycyjnego wykończenia materiałów, która pozwala nie tylko uniknąć trwałych zabrudzeń materiału, ale również nadaje im właściwości hydrofobowe, czyli zapewniające wysoki poziom wodoszczelności. Dzięki niezwykle mocnej strukturze powłoka BIONIC-FINISH ECO dodatkowo zapewnia wyjątkową trwałość i zwiększony poziom oddychalności. Natomiast materiał DryActTM, wykorzystany m.in. przy produkcji skarpet narciarskich, podnosi walory użytkowe, zapewniając idealną termoregulację i pełną oddychalność i odprowadzając wilgoć z dala od skóry.

Justyna Kowalczyk w kampanii profesjonalnej odzieży sportowej CrivitPROJustyna Kowalczyk w kampanii profesjonalnej odzieży sportowej CrivitPRO mat. prasowe LIDL

Odzież zimowa już niedługo, 4 listopada, pojawi się w sklepach Lidl. Cieszymy się, że w ten sposób zapewnimy wielu rodzinom dostęp do ubrań zimowych bardzo dobrej jakości, w atrakcyjnej cenie. Ubrania są bezpieczne, wygodne i modne, a ich jakość jest potwierdzona certyfikatami. Praca przy tym projekcie z Justyną Kowalczyk, wielokrotną mistrzynią olimpijską w biegach narciarskich, to prawdziwy zaszczyt dla Lidl Polska
– komentuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication Lidl Polska.

Profesjonalna odzież zimowa CrivitPRO w Lidl - jakie ceny?

Ubrania dla dzieci i młodzieży będą dostępne w sklepach Lidl w całej Polsce oraz na lidl-sklep.pl już od poniedziałku, 4 listopada. Natomiast kolekcja dla dorosłych pojawi się w czwartek, 7 listopada. Za wielofunkcyjną damską kurtkę narciarską trzeba będzie zapłacić 129 zł, spodnie narciarskie 79,90 zł, kask na narty kosztować będzie 99 zł, a gogle 39,90 zł. 

Więcej o: