Promocja Rossmann -55% na kosmetyki do makijażu: od kiedy startuje i jakie są zasady?

Promocja Rossmann na jesień 2019 zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy poniedziałek 16 września rozpocznie się promocja -55% na kosmetyki do makijażu. Jakie są zasady, jak długo potrwa promocja Rossmann i jakie produkty będzie można kupić taniej?

Promocja Rosmann - 55% cieszy się zawsze ogromną popularnością wśród klientów tej drogerii. Dzięki wrześniowej akcji będzie można kupić ulubione kosmetyki do makijażu sporo taniej lub wypróbować jesienne nowości. Tym razem Rossmann przygotował sporo zmian dotyczących zasad wrześniowej promocji na kosmetyki - dotyczą one zarówno rabatów, ilości produktów, które można jednorazowo kupić podczas trwania promocji Rossmann -55% oraz Klubowiczów Rosmann. Z tego tekstu dowiesz się wszystkiego na temat nadchodzącej akcji i zaplanujesz, co warto kupić podczas promocji Rossmann. 

Promocja Rossmann kosmetyki wrzesień 2019 od kiedy?

Rossmann rozpoczyna swoją promocyjną akcję już 16 września. W poprzednich latach jesienna promocja Rossmann zaczynała się dopiero na początku października. Kosmetyki do makijażu objęte zniżką -55% będzie można kupić do końca trwania promocji czyli do 30 września. To doskonała okazja na uzupełnienie braków w swojej kosmetyczce! 

Promocja Rossmann wrzesień 2019 nowe zasady i regulamin: o tym warto wiedzieć!

Tegoroczna promocja Rossmann obywa się na nieco innych zasadach niż poprzednie akcje. Do tej pory wszystkie kosmetyki objęte były tym samym 55 % rabatem. Wrześniowa promocja Rossmann wprowadza kilka istotnych zmian. Niektóre kosmetyki będzie można kupić taniej o 40%, inne zostaną przecenione o 50%-60%, ale w ofercie Rossmann znajdą się i takie produkty, które będą tańsze nawet 70%! Dodatkowo pojawią się  bardzo korzystne oferty związane z zasadą 1+1 gratis.

Kolejną zmianą jest brak limitu zakupionych produktów. Do tej pory, aby skorzystać z promocji Rossmann należało kupić minimum 3 produkty. 

Podczas jesiennej promocji Rossmann będzie można również kupić kilka sztuk tego samego kosmetyku. W poprzednich edycjach akcji nie było to możliwe. 

Promocja Rossmann jesień 2019: aplikacja Rossmann i zasady promocji 

Podczas wrześniowej promocji Rossmann wprowadza też zmiany dotyczące tego, kto będzie mógł skorzystać z rabatów. Podczas poprzednich akcji trzeba było należeć do Klubu Rossmann, z jesiennej promocji Rossmann będą mogli skorzystać wszyscy klienci. Dla Klubowiczów, którzy jako pierwsi skorzystają z promocji Rossmann jesień 2019 przygotowane zostaną niespodzianki.

Promocja Rossmann  - 55%: co będzie można kupić taniej?

Obniżki cen dotyczyć będą tzw. kolorówki czyli kosmetyków do makijażu. Promocja Rossmann to idealny czas na zakup ulubionych produktów lub wypróbowanie nowych kosmetyków. Jakie produkty będą objęte promocją Rossmann -55%?

podkłady i fluidy 

pudry

bronzery

róże

rozświetlacze

szminki

cienie do powiek

tusze i eyelinery 

konturówki itp. 

Więcej o: