Ubrania z lnu ponownie w letniej kolekcji LIDL

Lniane sukienki, kombinezony, spodnie i koszulki, a dla panów przewiewne koszule oraz bermudy - letnia kolekcja wykonana z lnu ponownie trafi do oferty LIDL. W sprzedaży stacjonarnej oraz na stronie sklepu będzie dostępna od 6 lipca.

Ubrania wykonane z lnu to hit tegorocznych wakacji! Dlatego warto je mieć w swojej szafie, by podczas tego lata nie tylko wyglądać stylowo, ale również czuć się niezwykle komfortowo. Do oferty LIDL powraca letnia kolekcja lnianych ubrań, idealna na wakacyjne wyjazdy. 

Len w letniej kolekcji LIDL

Kolekcja z lnu w ofercie LIDLKolekcja z lnu w ofercie LIDL mat. prasowe

Przeglądając kolekcję ubrań dostępnych w ofercie LIDL warto zwrócić szczególną uwagę na sukienki, które wyróżniają się modnymi krojami oraz wzorami. Ich dodatkową zaletą jest materiał, z którego są wykonane. Jest to mieszanka lnu oraz certyfikowanej wiskozy Lenzing Ecovero. Połączenie tych dwóch tkanin sprawia, że ubrania stają się bardziej przyjemne w dotyku, a sam materiał mniej się gniecie oraz łatwiej prasuje.

Sukienka z lnu w ofercie LIDLSukienka z lnu w ofercie LIDL Fot. ALEW WALTL

Oprócz damskiej kolekcji w ofercie Lidla znajdziemy też ubrania dla panów m.in. koszule z krótkim i długim rękawem z lnem, bermudy z lnem w różnych kolorach. Kolekcję jest dostępna od soboty 6 lipca w sklepach stacjonarnych Lidl Polska oraz

Więcej o: