Swarovski kolekcja wiosna-lato 2019: biżuteria idealna do wakacyjnych stylizacji

W tym sezonie znana marka biżuterii Swarovski zainspirowała się malowniczą włoską miejscowością Portfino oraz śródziemnomorskich wysepkach Capri, Mykonos i Naxos. Nowa kolekcja to feeria barw i motywów nawiązujących do wakacyjnego sezonu.

#FollowYourDesires to zabawna i olśniewająca kolekcja marki Swarovski na sezon wiosna-lato 2019, w której prym wiodą kolorowe symbole połączone z radosną paletą barw: truskawkowej czerwieni, cukierkowego różu, miętowej zieleni, złocistej żółci czy głębokiego błękitu.

Swarovski kolekcja wiosna-lato 2019

Kolekcja wiosna-lato 2019Kolekcja wiosna-lato 2019 Swarovski

W najnowszej kolekcji zawarliśmy charakterystyczny dla naszej marki blask i jej twórczego ducha w wielu zabawnych akcentach: od orzeźwiającej gałki lodów aż po kolorowe koktajle, tworząc atrakcyjną linię, dzięki której kobiety będą wyglądały i czuły się promiennie i olśniewająco

- mówi dyrektor kreatywna w firmie Swarovski Nathalie Colin. 

Najefektowniejsze ozdoby w tym sezonie pochodzą z linii No Regrets, Ocean, Oz i Only. Wśród wzorów pojawiają się smakowite lodowe rożki, banany czy koktajle, które przywołują wakacyjny klimat. W linii Ocean pojawiają się zaskakujące morskie stworzenia: homar, krab czy konik morski oraz błyszczące muszelki ozdabiające naszyjniki oraz kolczyki.

Wybrane elementy z nowej kolekcji SwarovskiWybrane elementy z nowej kolekcji Swarovski mat. prasowe

Linia Ocean View to modne w każdym sezonie wakacyjnym marynistyczne akcenty.

Oz to biżuteria złożona z lekkich ozdób i zestawieniu kolorystycznym kryształów Swarovskiego w odcieniu szmaragdowej zieleni z metalem w odcieniu złota.

Więcej o: