Pocztówka z Kapsztadu: nowa kolekcja 303 Avenue

Eteryczna, romantyczna, w retro klimacie - taka właśnie jest wiosenno-letnia kolekcja 303 Avenue. Kampania promująca nowości marki została zrealizowana w Kapsztadzie.

Oglądając zdjęcia nowej kampanii 303 Avenue trudno nie zatęsknić za latem. Wakacyjny klimat, który bije ze zdjęć Dennisa Swiatkowskiego idealnie pasuje do kolekcji, która właśnie zadebiutowała w sklepach marki. Jest romantycznie, zwiewnie, naturalnie i swobodnie. Projektanci 303 Avenue tym razem zainspirowali się kobiecym stylem rodem z lat 70. - nie brakuje kopertowych sukienek w kwiaty, kobiecych koronek, spodni palazzo, oversizowych marynarek i ażurowych sweterków. 

Wiosenno-letnia kolekcja 303 Avenue to duży wybór zwiewnych, dziewczęcych sukienekWiosenno-letnia kolekcja 303 Avenue to duży wybór zwiewnych, dziewczęcych sukienek mat. prasowe

Zdjęcia zrobione zarówno analogiem, jak i klasycznym aparatem idealnie oddają eklektyczny charakter kolekcji. Piękna, kolonialna villa oraz kultowa plaża Clifton to wymarzone tło do uchwycenia kobiecego klimatu, na którym nam najbardziej zależało. - mówi Ula Rybak, która stoi za nową kolekcją 303 Avenue.

Sukienki w kwiaty z nowej kolekcji 303 AvenueSukienki w kwiaty z nowej kolekcji 303 Avenue mat. prasowe

Projektanci tworzący nową kolekcję 303 Avenue inspirowali się m.in. pracami Slima Aaronsa oraz Helmuta Newtona. Gwiazdą kampanii jest pochodzącą z RPA modelka i aktorka – Charlbi Dean Kriek. Na zdjęciach została uchwycona została w bardzo naturalnych pozach, a same fotografie wyglądają jak pocztówki z wakacji. 

Nowa kolekcja 303 AvenueNowa kolekcja 303 Avenue mat. prasowe

Więcej o: