Primark w Polsce: pierwszy sklep w Warszawie

Pierwsze zakupy w Primark w Polsce będziemy mogły zrobić już wiosną 2019 roku. Gdzie słynna sieciówka otworzy swój pierwszy salon?

Primark w Polsce już w 2019 roku - znamy miejsce otwarcia pierwszego salonu

O planach otwarcia w naszym kraju sklepów irlandzkiej sieciówki pisaliśmy w lipcu tego roku. Informowaliśmy wówczas o czterech planowanych sklepach Primark w Polsce, nie znaliśmy wówczas jeszcze dokładnej lokalizacji pierwszego salonu. Dziś możemy potwierdzić, że sklep konsorcjum Associated British Foods, będącego właścicielem słynnej sieciówki, wiosną 2019 roku otworzy pierwszy salon w budowanej właśnie w Warszawie Galerii Młociny. W sklepie Primark o powierzchni 7 tys. m.kw. kupimy odzież damską, męską i dziecięcą, dodatki, buty i torebki, bieliznę, akcesoria do wyposażenia domu oraz kosmetyki. Wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach, znacznie poniżej tych, do których przyzwyczaiły nas inne popularne sieci odzieżowe. W Primark popularne są również częste i duże wyprzedaże, sięgające nawet 70%. Oprócz tego marka wprowadza do sprzedaży specjalne kolekcje, na przykład cieszącą się ogromną popularnością kolekcję z Harry Potterem czy wprowadzoną właśnie do sprzedaży linię z okazji premiery filmu "Mary Poppins powraca". 

Już wiosną 2019 roku zrobimy zakupy w sklepie Primark w PolsceJuż wiosną 2019 roku zrobimy zakupy w sklepie Primark w Polsce mat. prasowe

Oprócz sklepu Primark w Galerii Młociny zaplanowanych jest 219 sklepów, ponad 50 punktów gastronomicznych, kino, park rozrywki, klub fitness oraz centrum medyczne. 

Primark to jedna z najpopularniejszych sieciówek na świecie, powstała w 1969 roku. Firma posiada ponad 350 sklepów na całym świecie. m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Portugalii i Belgii. W samej Wielkiej Brytanii jest ich aż 170. 

Więcej o: