Back to gym! Stylowe obuwie sportowe idealne na siłownię

JS
19.07.2018 16:45
buty na siłownię

buty na siłownię (materiały prasowe)

Nic nie motywuje do ćwiczeń bardziej, niż stylowy strój sportowy. Jego nieodłączną, a tym samym bardzo istotną częścią, są dobrze dobrane buty. Ważny jest nie tylko ich wygląd, lecz również funkcjonalność. Zobacz buty sportowe, które spełniają oba kryteria. Kupisz je za niewielką cenę!

Różowe buty sportowe

różowe buty sportoweróżowe buty sportowe materiały prasowe

Różowe buty sportowe są bardzo popularne do noszenia zarówno na siłowni, jak i na co dzień. Wyglądają bardzo dziewczęco i pasują do większości strojów. Możesz nosić je z innymi pastelami, neutralnymi barwami, albo zestawić je z wielobarwnymi legginsami. Takie obuwie możesz nosić również do codziennych stylizacji - pastelowe buty sportowe będą pasować do letnich sukienek i spódnic.

Neutralne buty sportowe

neutralne buty sportoweneutralne buty sportowe materiały prasowe

Buty sportowe w neutralnych kolorach, takich jak biel czy szary, będą pasować do większości strojów. Uniwersalność jest ich dużym plusem, ponieważ nie będziesz musiała dopasowywać ich do każdego zestawu z osobna. Jeżeli chcesz urozmaicić stylizację lub połączyć kolorystycznie buty z resztą stroju, możesz zastosować do nich kolorowe sznurówki.

Oryginalne buty sportowe

oryginalne buty sportoweoryginalne buty sportowe materiały prasowe

Wielobarwne buty sportowe to stylowy akcent w twoich sportowych stylizacjach. Ożywią je i są supermodne! Nam podobają się te ze srebrnymi wstawkami, gdyż mimo swojej oryginalności, będą pasować do większości strojów. Jeżeli szukasz czegoś odważniejszego, zdecyduj się na połączenie błękitu z fioletem. Taki zestaw kolorystyczny jest idealny na lato!

Więcej o: