Spinki do mankietów - nietypowe wzory. Przegląd

KM
07.05.2019 10:53
Spinki do mankietów Superman

Spinki do mankietów Superman (Fot. printerest, materiały ogólnodostępne)

Spinki to nieodłączny element stroju mężczyzny ubranego w garnitur i elegancką koszulę. Nie wszyscy lubią tak formalne stroje, dlatego oryginalne, nietypowe spinki mogą nieco przełamać powagę ubioru i dodać mu ciekawego charakteru. Przygotowaliśmy przegląd spinek do mankietów dla mężczyzn z poczuciem humoru. Są naprawdę świetne!

W garderobie każdego mężczyzny powinna znaleźć się choć jedna para spinek do mankietów. To mały gadżet, element biżuterii, który dodaje charakteru całej stylizacji. Spinki do mankietów kojarzą się przede wszystkim z wyjątkową okazją, eleganckim strojem. Na wielkie, formalne wyjścia najlepiej założyć proste, klasyczne, eleganckie spinki. Jeśli jednak okazja jest mniej formalna, śmiało możemy się pokusić o wybranie spinek bardziej różnorodnych, oryginalnych, które pozwolą poczuć się swobodniej.

Nietypowe spinki do mankietów - przegląd modeli

 

Lubisz chodzić w garniturze i koszuli z mankietami zapinanymi na spinki? Chcesz nadać stylizacji wyjątkowy, indywidualny charakter? A może wybierasz się na mniej formalną imprezę, ale wkładasz koszulę i marynarkę? Śmiało możesz pokusić się o oryginalne spinki do mankietów.

 Mężczyźni nie mają zbyt dużego pola do popisu w kwestii biżuterii i dodatków. Najczęściej noszą zegarek, łańcuszek oraz obrączkę. Spinki pozwolą nadać stylizacji indywidualny charakter, spersonalizować ją i pokazać, jakie ma się hobby. Wybór wzorów spinek jest przeogromny. Coś dla siebie znajdą fani piłki nożnej, motoryzacji, kreskówek, gier planszowych, gier karcianych, miłośnicy filmów z Bondem czy jazdy na rowerze.

 

Najważniejsze jest, żeby spinki pasowały do okazji i sprawiały, że będziesz czuł się swobodnie. Oryginalne spinki świetnie sprawdzą się na imprezach tematycznych, jako prezent urodzinowy, imieninowy, jako upominek z okazji podziękowania i wielu innych.

Ceny nietypowych spinek do mankietów zaczynają się od 40 złotych. Poniżej prezentujemy modele wybrane przez redakcję.