Sneakersy Saucony i rewolucyjne technologie

Joanna Szczurek
06.09.2018 13:56
sneakersy saucony

sneakersy saucony (materiały prasowe)

Sneakersy Saucony to modele sportowe i lifestyle'owe, które czerpią z butów do biegania. Ta jedna z najstarszych marek na świecie wywarła duży wpływ na polski rynek obuwia biegowego, a jej innowacyjne pomysły znalazły zastosowanie zarówno w butach na na co dzień, jak i sportowych. Jedną z używanych przez markę technologii, jest system Grid, który znalazł zastosowanie w wielu modelach jej obuwia.

Technologia Grid

sneakersy Sauconysneakersy Saucony materiały prasowe

Technologia Grid powstała w 1991 roku i stosowano ją w butach Saucony Grid 8000, które początkowo były przeznaczone do biegania. Miała na celu zapewnienie amortyzacji, stabilności stopy i jej ochronę przed uderzeniami. System jest usytuowany pod piętą i dopasowuje się do indywidualnego kształtu stopy, dzięki czemu but jest niezwykle wygodny dla użytkownika. 

Technologia jest obecna w wielu naszych modelach, ponieważ zapewnia bardzo stabilną amortyzację. Buty cieszą się uznaniem nie tylko biegaczy, ale również miłośników miejskiego, sportowego stylu.

mówi Piotr Dziewulski, Marketing Manager WPC Sport, wyłącznego dystrybutora Saucony w Polsce. 

System Grid na przestrzeni lat rozwinął się. Teraz możemy wyróżnić jego kilka rodzajów: ProGrid, 3D Grid, I-Grid i Avtive Grid.

O marce Saucony

sneakersy Sauconysneakersy Saucony materiały prasowe

Firma Saucony powstała w 1898 roku w USA. Jest jedną z czołowych, globalnych marek sportowych. W Polsce jej wyłącznym dystrybutorem jest WPC Sport. Marka specjalizuje się w butach sportowych, z naciskiem na te przystosowane do biegania. Oferuje również buty do noszenia na co dzień w miejskiej odsłonie. 

autor
Wybór redakcji. Joanna Szczurek - redaktor
Zimowe zakupy

Zimowe zakupy

Początek grudnia to najwyższy czas na uzupełnienie swojej garderoby i przygotowanie się na zimę. Wybrałam dla was świetne buty z wyprzedaży, ciepłe kurtki i płaszcze w przystępnych cenach, a także miękkie i wygodne kardigany do 150 złotych. Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną ci do gustu.

Więcej o: