Paulina Krupińska-Karpiel zachwyciła wiosenną sukienką w kwiaty. To model polskiej marki!

Paulina Krupińska-Karpiel zdecydowanie nie może doczekać się wiosny! W programie "Dzień Dobry TVN" zaprezentowała się w pięknej, kolorowej sukience od polskiej marki. Obserwatorki gwiazdy pokochały tę stylizację!

Paulina Krupińska-Karpiel w kwiecistej sukience polskiej marki 

Paulina Krupińska-Karpiel to polska modelka i prezenterka telewizyjna. Od kilku lat prowadzi program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN" i zawsze zachwyca swoimi modnymi stylizacjami! Ostatnio założyła piękną, kwiecistą sukienkę w wielu ciekawych i efektownych odcieniach różu. Jak udało nam się dowiedzieć to projekt polskiej marki Just Paul. Sukienka niestety nie jest już dostępna w ofercie sklepu. Paulina Krupińska-Karpiel do całości dobrała szpilki w fuksjowym kolorze, a włosy spięła w luźnego koka. Obserwatorki gwiazdy nie szczędziły słów zachwytu nad wyglądem dziennikarki. 

Przepięknie wyglądasz w tej różowej kreacji :)

- komentuje jedna z internautek.

Paulina, wyglądasz jak Pani wiosna!!!

- dodała inna komentująca.

Paulina Krupin?ska-KarpielPaulina Krupin?ska-Karpiel fot. @pkrupinska

 

Paulina Krupińska-Karpiel w kardiganie wartym ponad 11 tysięcy złotych! 

Choć do kalendarzowej wiosny zostało jeszcze trochę czasu, to w wielu stylizacjach gwiazdy pojawia się coraz więcej koloru. Ostatnio Paulina Krupińska-Karpiel opublikowała zdjęcia z wizyty u fryzjera. Prezenterka telewizyjna miała na sobie bardzo oryginalny, wielokolorowy kardigan. Niestety nie należy on do tanich. To projekt włoskiej marki odzieżowej Alanui. W sklepie internetowym Farfetch można go kupić za ponad 11 tysięcy złotych! 

Internautki i tym razem były zachwycone wyglądem dziennikarki! 

Piękny kardigan, fryzura równie piękna, pozdrawiam
Pięknie Paulina wyglądasz
Piękna kurtka włosy też

- komentowały niektóre z nich.

 

Zobacz także: gwiazdy, które wybierają trencz. Zainspiruj się na wiosnę i wybierz swój ponadczasowy model!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.