Małgorzata Rozenek w butach kultowej marki!

Te buty to jedne z najczęściej kupowanych butów sportowych na świecie! Nike szerokie grono swoich wiernych miłośników zawdzięcza wysokiej jakości wykonania, komforcie noszenia i stylowemu designowi. Jedną z gwiazd, które noszą buty Nike, jest Małgorzata Rozenek. Zobacz, który model wybrała.
 

Styl Małgorzaty Rozenek przeszedł ogromną transformację. Prezenterka zrezygnowała z odsłaniających zbyt dużo ciała kreacji na rzecz stylowych i ciekawych zestawów. Jej stylizacje nie są już po prostu poprawne. Widać, że Rozenek bawi się modą, łącząc ze sobą różne style, a tym samym tworząc swój własny. 

Prezenterka często łączy eleganckie ubrania ze sportowymi elementami. Daje to efekt niewymuszonej elegancji, która bardzo jej pasuje. Ostatnio na Instagramie pokazała swoje buty marki Nike, które bardzo nam się spodobały. Buty sportowe w modnym, pastelowym kolorze możesz nosić nie tylko do spodni, ale też do sukienek czy spódnic. Wyglądają świetnie noszone na co dzień, na uczelnię, ale również na wyjścia ze znajomymi. Ich niewątpliwym plusem jest również wygoda. Nawet jeśli, tak jak Małgorzata Rozenek, uwielbiasz buty na wysokim obcasie, raz na jakiś czas warto z nich zrezygnować na rzecz butów sportowych. Przy odpowiedniej stylizacji będą wyglądały równie dobrze!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.