ASOS stworzył pierwszą linię sportowych ubrań dla kobiet i mężczyzn

Redakcja
27.02.2018 13:30
Asos

Asos (Materiały prasowe/www.instagram.com/asos/)

ASOS 4505 to pierwsza kolekcja fitness dedykowana każdej osobie bez względu na wiek, figurę czy rodzaj sportu jaki uprawia.

ASOS 4505ASOS 4505 Materiały prasowe/www.instagram.com/asos/

ASOS to sklep internetowy, w którym kupicie ubrania znanych marek. Od niedawna marka tworzy również własne kolekcje. Rzeczy produkowane przez ASOS są dobre jakościowo i mają przystępne ceny.

ASOS 4505 to odważne zestawienia kolorów. Cała kolekcja stanowi potwierdzenie, że w modzie sportowej odchodzi się od szarości na rzecz mocnych barw i wzorów. W oficjalnym oświadczeniu ASOS czytamy:„Nasz zespół projektantów wykorzystał dynamiczne kolory i grafiki z najważniejszych trendów w modzie i połączył je z ponadczasową technologią”. Kolekcja ASOS 4505 była poprzedzona kampanią More Reasons to Move, w której wystąpili znani influencerzy: futbolistka Lisa Zimouche, DJ-ka Jessica Skye, modelkę Mama Cax oraz przedstawicielka LGBTQA Kiddy Smile.

Sprzedaż ASOS 4505 ruszyła 15 lutego, a cała kolekcja - we wszystkich rozmiarach pasujących do każdego typu sylwetki - dostępna jest na asos.com. Ceny wahają się od 47 zł do 260 zł

Więcej o: