Wyprzedaż w Mango - te swetry i płaszcze kupisz teraz sporo taniej!

Roksana Krawczyk
07.02.2018 16:00
Mango

Mango (Materiały prasowe)

Okres wyprzedaży zbliża się ku końcowi, tymczasem zima trwa w najlepsze. Znalazłyśmy jednak swetry i płaszcze z Mango, które teraz kupisz sporo taniej. Niektóre z nich są przecenione nawet o połowę.

Mango to hiszpańska marka, która działa na rynku od 1984 roku - jej ubrania, zarówno codzienne, jak i wizytowe, wpisują się w obecne trendy. W naszym przeglądzie znajdziecie właśnie takie swetry i płaszcze w stonowanych kolorach.

Jeśli chcesz kupić sweter, który przetrwa z tobą więcej niż jeden sezon, zasada jest prosta - unikaj akrylu. Ten materiał przypomina wełnę, często jest nazywany jej podróbką. Jednak od wełny różni się diametralnie. Ubrania wykonane z tego materiału nie są przewiewne. Dzianiny mające w składzie akryl szybko mechacą się - maksymalnie przetrwają z nami jeden sezon. Największą wadą akrylu jest jednak to, że nie chroni on przed chłodem tak dobrze jak wełna. Warto zatem szukać swetrów, które w swoim składzie mają sporo wełny - mamy wtedy gwarancję, że pozostaną z nami przez kilka zim. 

Hipsterzy to nie wymysł XXI wieku. Czy znasz ich początki?

Więcej o: