RUNyourWAY Pokaz mody biegowej

mat. prasowe
19.02.2016 13:56
Sklep Biegacza

Sklep Biegacza (mat. prasowe)

Zastanawiałaś się kiedyś, jak łączyć strój codzienny z biegową stylizacją? 25. lutego w warszawskim Sklepie Biegacza organizatorzy imprezy podzielą się z Wami pomysłami podczas pokazu mody sportowej #RunYourWay. Wspólnie z Nike, Asics, New Balance oraz Under Armour zaprezentują Wam najnowsze trendy oraz wiosenne kolekcje, które będą napędzały Was w sezonie wiosna - lato 2016! W tym dniu oprócz profesjonalnego doradztwa biegowego, od godz. 19:00 radą służyć będą również styliści i wizażyści.

Sklep BiegaczaSklep Biegacza RunyourWay RunyourWay

Sprawdź aktualne trendy w modzie sportowej, odkryj intrygujące nowości wiosennych kolekcjach czołowych marek, dobierz odpowiednie dodatki i skomponuj idealny makijaż pasujący do Twojej urody i stylu. Dzięki #RunYourWay masz to wszystko na wyciągniecie ręki.

Czy to możliwie, by jedna osoba była jednocześnie uznaną trenerką personalną, dietetyczką i sportsmenką? Oczywiście! Pod warunkiem, że tą osobą jest Natalia Gacka. Swoją miłość do sportu i liczne sukcesy w dyscyplinie fitness wyraża poprzez zapraszanie do aktywnego trybu życia nowych ludzi. Od lat propaguje swoje pasje: treningi i zdrowe odżywianie wśród Polek. Dzięki jej warsztatom motywacyjno-treningowym, programom telewizyjnym i książkom, tysiące kobiet zmieniło swoje życie na bardziej fit. Jako ambasadorka marki Under Armour, Natalia będzie również obecna na pokazie #RunYourWay.

W dniu pokazu mody 25.02. od godziny 18:00 do 22:00 organizatorzy przygotowali dla wszystkich specjalną promocję. Kupując trzy produkty z najnowszych kolekcji otrzymasz RABAT 25%. Promocja dotyczy pierwotnej ceny produktów (odzież, obuwie). Nie dotyczy elektroniki oraz akcesoriów. Promocje nie sumują się.

Ze względu na ograniczenia przestrzenne, organizatorzy nie są w stanie umożliwić uczestnictwa w pokazie wszystkim zainteresowanym. W związku z tym osoby chętne do wzięcia udziału w pokazie proszone są o wcześniejszą rezerwację miejsca pisząc na adres: g.baran@sklepbiegacza.pl.

Sklep BiegaczaSklep Biegacza RunyourWay RunyourWay

25.02.2016 (czwartek), Sklep Biegacza Warszawa Powiśle, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A

od 18.00 - weryfikacja zaproszeń na pokaz #RunYourWay

19.00 - start #RunYourWay (poziom -1)

od 19.00 - 21:30 - porady profesjonalnych stylistek (poziom 0).

Wieczór w rytmach muzycznego afterparty.