Wybieramy najcieplejsze buty na zimę w odcieniu camelowym

Agata Zielińska
13.12.2019 11:00
Camelowe buty

Camelowe buty (Fot. www.instagram.com/born2be_pl)

Jakie powinno być obuwie na zimę? Przede wszystkim musza utrzymywać ciepło, chronić przed wodą, śniegiem i błotem. Ważne też by były wygodne i stabilne. Gdy spełniają powyższe oczekiwania i pasują do twojego stylu to oznacza, że znalazłaś swoje idealne buty na zimę. Jeśli wciąż ich szukasz, to przygotowaliśmy zestawienie, które pomoże ci podjąć decyzję.
 

Ciepłe i stylowe śniegowce w odcieniu camel

Śniegowce jak sama nazwa wskazuje to idealne buty na zimę. Niczym pług śnieżny pokonują wszelkie zaspy, a woda i błoto to dla nich żadna przeszkoda. Nie należą one do zgrabnego obuwia, ale taki właśnie jest ich urok. Brandy takie jak Emu Australia, UGG oraz Moon Boot to rozpoznawalni producenci śniegowców. W tym zestawieniu znalazły się buty w podobnym stylu, również świetnej jakości modne i ciepłe śniegowce na każdą kieszeń. Postawiliśmy także na kolor brązowy i jego odcień - camelowy, gdyż to właśnie on rządzi trendami jesienno - zimowymi. Płaszcze, swetry, spódnice i buty w odcieniu camel to nadal gorący hit! Śniegowce sięgają przeważnie do wysokości 1/3 łydki, puch i futerko chroni przed uciekaniem ciepła oraz dostawaniem się zimna i śniegu do środka. 

ŚniegowceŚniegowce Fot. Materiały partnera

Modne i zgrabne buty na zimę - camelowe traperki

W zestawieniu nie mogło zabraknąć modnych traperków. Ten rodzaj sportowego obuwia jest idealny na zimę. Są wiązane i sięgają za kostkę. Często wybierane przez osoby, które preferują sportowy styl ubierania, a także na zimowe wyjazdy w góry. Do czego je nosić? Zdecydowanie bardziej pasują do kurtek sportowych, puchowych i parek z eleganckim płaszczem mogą się gryźć, chociaż nie wszystkie modele. Ich największą zaletą jest ciepło, któremu nie pozwala się wydostać na zewnątrz, gdyż wiązaniem dopasowujemy je szczelnie do łydki. Już w poprzednim sezonie panował trend na połączenie traperków z długimi skarpetkami z ciekawymi wzorami, które sięgają za cholewką. To modne i ciepłe rozwiązanie, które warto kontynuować w tym sezonie. 

TraperkiTraperki Fot. Materiały partnera