Piżama-kombinezon - oficjalny strój fanek seriali i kanapowego leniuchowania

20.09.2018 12:20
Piżama kombinezon

Piżama kombinezon (Źródło: www.ae.com / www.forever21.com)

Jest ciepła, wygodna i niezwykle urocza! Piżama-kombinezon to strój, o którym marzy każda fanka jesiennego leniuchowania. Nie bez powodu stała się również hitem Instagrama - czy jest coś słodszego niż miękki kombinezon przypominający myszkę, krówkę albo jednorożca?

Piżama-kombinezon - idealna na jesienne popołudnie

Jesienne popołudnia rządzą się swoimi prawami. Gdy jest brzydka pogoda najchętniej nie wstawalibyśmy z ukochanej kanapy. Do pełni szczęścia potrzebna jest tylko gorąca herbata, dobry serial i coś miękkiego do przytulenia. Według trendów Instagrama koce są już dawno passe. Teraz na jesienne leniuchowanie ubieramy się w "onesie"! Najlepsza jest piżama-kombinezon z kapturem - sto procent miękkości i uroczego wyglądu!   

Piżama-kombinezon zwierzaki rządzą!

Piżama kombinezon zwierzakiPiżama kombinezon zwierzaki Źródło: www.onesieful.com / www.forever21.com

Moda na "onesie", czyli jednoczęściową piżamę przypominającą dresowy kombinezon, przybyła do nas z Japonii. Tam przebieranki są szczególnie na topie, a Japończycy uwielbiają kostiumy Kigu w kształcie rozmaitych zwierzaków. Najpopularniejsze są króliki, myszki i misie - koniecznie z miękkimi uszami i w kroju oversize. Na reakcję europejskich marek nie trzeba było długo czekać. Piżama-kombinezon damska pojawiła się w ofercie takich sklepów jak H&M, Etam, Esotiq czy Sinsay. Oprócz wspomnianych wcześniej zwierzaków znajdziemy w nich również kolorowe jednorożce, łaciate krówki albo zabawne Pokemony.

Na spacer w piżamie? Miley Cyrus i Katy Perry już to zrobiły

Piżama kombinezon - Katy Perry i Miley CyrusPiżama kombinezon - Katy Perry i Miley Cyrus Źródło: www.popsugar.com / www.metro.co.uk

W promocji piżam-kombinezonów z pewnością pomogły gwiazdy, które nieraz zakładały "onesie" aby czuć się wygodnie na przykład w podróży. W gronie miłośniczek piżamowych strojów znalazła się Miley Cyrus, Rita Ora, Rihanna czy Katy Parry. Ta ostatnia zamiast popularnych zwierzaków wybrała kombinezon przypominający pizzę.

Do piżamy-kombinezonu przydadzą się również ciepłe kapcie, na przykład w kształcie jednorożca. Gdzie je znaleźć? Zajrzyj do naszego artykułu: Urocze kapcie na sezon 2018/2019. Doradzamy, które wybrać

Piżama kombinezon dla dzieci

Piżamowy kombinezon występuje również w wersji dla najmłodszych. To świetny pomysł na prezent zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Miękką piżamę można wykorzystać jako podomkę, zakładać po kąpieli albo do niedzielnego śniadania. Piżama-kombinezon dla dzieci będzie również pożytecznym i słodkim prezentem z okazji świąt albo urodzin.

Maffashion o najnowszych trendach w bieliźnie

Więcej o: