Uwielbiasz Harry'ego Pottera? Nowa kolekcja Sinsay inspirowana słynnym czarodziejem już w sklepach

Losy Harry'ego Pottera z zapartym tchem śledziły dzieci (i nie tylko one!) na całym świecie. Saga o przygodach młodego czarodzieja autorstwa J.K. Rowling to światowy bestseller, a my nadal uwielbiamy Harry'ego i z chęcią założymy ubrania z najnowszej kolekcji Sinsay inspirowanej szkołą Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

Nadal czekasz na swój list z Hogwartu? My nigdy nie wyrośliśmy z fascynacji magicznym światem Harry'ego Pottera i z radością założymy T-shirty i inne ubrania z najnowszej kolekcji Sinsay. To właśnie świat młodego czarodzieja i szkoła w Hogwarcie stały się jej główną inspiracją.

Sinsay x Harry PotterSinsay x Harry Potter Fot. materiały prasowe

Sinsay znalazł sposób by koniec wakacji i powrót do szkolnych ławek nie był nudny i
stresujący - wszystko za sprawą nowej, limitowanej linii bluz, T-shirtów i dodatków
inspirowanych Szkołą Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. W sklepach marki na wielbicieli Pottera czeka specjalna kolekcja, na którą składają się nie tylko bluzy i T-shirty inspirowane filmem o Harrym, lecz również cała masa genialnych
akcesoriów. Linia „Harry Potter” sprawi, że powrót do szkoły nie będzie stresujący!

Sinsay x Harry PotterSinsay x Harry Potter Fot. materiały prasowe

W kolekcji są m.in. rozpinane „highschool jackets” ze ściągaczami, topy, spódniczki mini, a także trampki, plecaki, czapki, skarpetki, szaliki, a nawet body. Niespodziankę stanowi męska część kolekcji - bluzy i T-shirty, które są doskonałym pomysłem na prezent dla chłopaka. Całość utrzymana jest w kolorystyce znanej z ekranizacji Harry’ego Pottera, jednak designem i fasonami nawiązuje do aktualnych trendów.

Sinsay x Harry PotterSinsay x Harry Potter Fot. materiały prasowe

Punk i moda. Kto wprowadził niepokorny ubiór na salony?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.