Przygotuj się na wiosnę z kolekcją sportową Sinsay GYM HARD

AO
15.02.2019 11:17
Oczekiwanie na wiosnę warto umilić sobie, spędzając aktywnie wolny czas. Dzięki temu zyskamy dobre samopoczucie i wymarzoną sylwetkę, którą bez skrępowania będziemy pokazywać w letnich miesiącach. Dodatkową motywacją jest nowa kolekcja Sinsay GYM HARD. W tych ubraniach aż chce się ćwiczyć!

Sinsay GYM HARD

Strój na siłownię kojarzy ci się z bezkształtnymi dresami, wyciągniętym topem i spłaszczającym biust stanikiem sportowym? Sinsay postanawia obalić ten mit, prezentując sportową minikolekcję dedykowaną aktywnie spędzającym czas na siłowni i w plenerze. Designerska linia sportowych ubrań Gym Hard od Sinsay to wybór blogerki Claudii Urty, która została jej twarzą. W towarzystwie Claudii, z jej inspirującymi filmikami, nie tylko można znaleźć dobry pomysł na sportową czy casualową stylizację. Gym Hard to także kapsułowy instruktaż ćwiczeń, które blogerka przygotowała specjalnie dla Sinsay.

GYM HARD SinsayGYM HARD Sinsay Fot. materiały prasowe

Co znajdziemy w kolekcji Sinsay? 

Minimalistyczne topy, kobieco skrojone szorty i bielizna typu activewear - kolekcja Gym Hard to syntetyczne połączenie sportu i subtelnego glamouru. Projektanci zadbali, by dominował w niej minimalizm i klimat kultowych stylizacji z lat 90. Paleta kolorystyczna oscyluje wokół gamy czerni, szarości i pudrowego różu. O modowym charakterze każdego modelu z linii decydują detale takie jak taśmy, warstwy, „pęknięcia” rękawów, napisy, czy krój kaptura. Na szczególną uwagę zasługuje również zestaw z błyszczącego ortalionu, który z pewnością wyróżni cię wśród ćwiczących. 

GYM HARD SinsayGYM HARD Sinsay Fot. materiały prasowe