Converse Run Star - sneakersy do zadań specjalnych

Adrianna Olejnik
19.10.2018 13:30
Połączenie buta do biegania, miejskiej stylistyki i koloru? To muszą być nowe conversy! Converse Run Star to model, który łączy w sobie cechy sportowych i casualowych sneakersów, prezentując oryginalny design i gwarantując wygodę!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli lubisz modę, tutaj możesz wypróbować nasz nowy newsletter >>>

Conversy to jedne z najpopularniejszych modeli butów sportowych. Historia marki sięga początków XX wieku, kiedy przedsiębiorstwo Marquisa Millsa Converse'a produkowało kalosze oraz śniegowce z gumowymi podeszwami. Wkrótce profil marki rozszerzył się, a w 1917 roku na rynku pojawił się model Converse All Star. Dzięki współpracy z koszykarzem Chuckiem Taylorem proste trampki zrobiły światową karierę do dzisiaj pozostając ulubionym obuwiem mężczyzn i kobiet. Kilka razy w sezonie marka zaskakuje swoich klientów nowymi wzorami i kolorami znanych wszystkim all starów lub one starów, lecz tym razem Converse może pochwalić się czymś zupełnie innym. Najnowsza sylwetka Converse Run Star to niecodzienne połączenie klasycznego buta do biegania, streetwear’u i imponujących dodatków.

Converse Run StarConverse Run Star Fot. materiały prasowe

Wzorując się na klasycznych modelach trampek, marka stworzyła nowoczesny look, podatny na ewentualne modyfikacje. Niezmiennymi elementami Run Star’a są podwyższona, oryginalna podeszwa EVA wykończona gumowymi zdobieniami, cholewka z siatki, zamszu i lakierowanej skóry oraz charakterystyczna gwiazda z boku buta. Ze swoim buntowniczym nastawieniem i niezwykłą stylistyką Run Star został stworzony, aby przeciwstawiać się konwencjom. 

Converse Run StarConverse Run Star Fot. materiały prasowe

W Polsce premierowym modelem Converse Run Star jest wersja Transculent dostępna w trzech opcjach kolorystycznych. Żywe barwy podkreślają nietypową sylwetkę buta i wraz z detalami takimi, jak siatka i zamsz tworzą wyróżniające się stylem sneakersy.

Converse Run StarConverse Run Star Fot. materiały prasowe

Dlaczego podeszwa szpilek Louboutin jest czerwona?

Więcej o: