Pretty One na wiosnę: klientki marki promują najnowszą kolekcję marki

Polska marka Pretty One zaprosiła do najnowszej kampanii promującej wiosenno-letnią kolekcję swoje klientki. Hasło "One of Us!" to synonim tego, co twórcy marki tworzyli przez wszystkie lata istnienia.

pretty onepretty one Pretty One

Pretty One to marka stworzona z myślą o kobietach sukcesu, które łącząc wytworną elegancję i ponadczasową klasykę przełamują schematy i wykraczają poza sztywne ramy biznesowego stylu. Nowoczesna bizneswoman to kobieta wymagająca, niezależna, pewna siebie. Wychodząc naprzeciw jej oczekiwaniom marka bawi się często odważnym krojem, niebanalnym łączeniem barw, nietuzinkową fakturą oraz wysoką jakością i nienagannym wykonaniem. Pokazuje, z jaką lekkością można bawić się modą, jednocześnie wydobywając z sylwetki to, co w niej najpiękniejsze. 

pretty onepretty one Pretty One

Zorganizowanie dla klientek i miłośniczek marki castingu na „Twarz Kampanii Pretty One“ zaowocowało wyborem niezwykłych osobowości. Jak podkreślają twórcy kampanii, to kobiety o silnej osobowości, a jednocześnie wrażliwe i otwarte na potrzeby innych. Utalentowane, zdeterminowane w swoich działaniach, wytrwale dążące do swoich celów i realizacji pasji, absolutnie autentyczne, żyjące w naszej codzienności. 

Nowa kolekcjaNowa kolekcja Pretty one

Więcej o:
Copyright © Agora SA