Nowa kampania kolekcji ERDEM x H&M

Roksana Krawczyk
12.10.2017 14:00
Erdem Moralioglu to projektant mieszkający w Londynie uwielbiany zarówno przez gwiazdy, jak i osobistości ze świata mody. Stworzył dla H&M nową kolekcję dla kobiet oraz po raz pierwszy w swojej karierze również dla mężczyzn. Dokładnie 2 listopada kolekcja ERDEM x H&M pojawi się wybranych sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej marki.
 

W nowej kolekcji znajdziecie dużo kwiatowych wzorów, które są wiodącym trendem tego sezonu. Będą tu również ciepłe swetry o ciekawych fakturach, proste żakiety i szerokie spodnie garniturowe. Będzie także dużo koszul w wiktoriańskim stylu. Kolekcja składa się nie tylko z ubrań, obecne są w niej również dodatki. Torebki i buty z biżuteryjnymi broszkami dla kobiet oraz kwiatowe sneakersy i skarpety dla mężczyzn. 

Nasycona angielskim klimatem sesja zdjęciowa odbyła się w tej samej rezydencji, w której odbyła się sesja wizerunkowa. Tam też Baz Luhrmann wyreżyserował swój krótkometrażowy film dla ERDEM x H&M. 

Autorem zdjęć jest fotograf Michal Pudelka.

- ERDEM x H & M to kolekcja, która naprawdę do mnie przemawia i chciałem dla niej wykreować zdjęcia z unikalnym klimatem. Uwielbiam dodawać elementy zaskoczenia i surrealizmu, aby podkręcić atmosferę, jak kwiaty wręczane modelkom z zewnątrz obrazu - mówi Michal Pudelka .

Zobacz wideo
Więcej o: