Gigi Hadid została ambasadorką kultowych butów Reebok

Natalia Stachacz
27.03.2017 12:00
Kultowe sneakersy Reebok Club C przeżywają właśnie swoją drugą młodość. W tym sezonie powróciły w nowej, nieco odświeżonej wersji, a ich ambasadorką została Gigi Hadid.

Sneakersy Reebok Club C zadebiutowały na rynku w 1985 roku i z miejsca stały się jednymi z ulubionych butów młodych, pewnych siebie i ciekawych świata ludzi. Mimo upływu lat ten model nadal jest uosobieniem kreatywnego, stylowego i pełnego pozytywnej energii pokolenia. W tym sezonie Club C powracają w odświeżonej wersji, a ich damską wersji promuje piękna Gigi Hadid - "it girl" i idolka młodych dziewczyn.

Gigi Hadid w kampanii Reebok Club CGigi Hadid w kampanii Reebok Club C Gigi Hadid w kampanii Reebok Club C Gigi Hadid w kampanii Reebok Club C

Supermodelka jest idealnym uosobieniem tego, co oznacza kultowy model marki Reebok, w którego DNA wpisane są energia, potencjał oraz styl. Jest to styl ludzi, którzy szanują i podziwiają twórców, którzy byli przed nimi, ale jednocześnie są gotowi kreować coś nowego.

Gigi Hadid w kampanii Reebok Club CGigi Hadid w kampanii Reebok Club C Gigi Hadid w kampanii Reebok Club C Gigi Hadid w kampanii Reebok Club C

W tym sezonie model, który w swojej formie mocno zakorzeniony jest w sportowej sylwetce, uzupełniony został o przyciągające wzrok kobiece, brokatowe akcenty, które nadają butom charakteru. Club C 85 Diamond dostępny jest w czterech niepowtarzalnych wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i beżowej, z brokatowym detalem, oraz w wersji srebrnej.

Z okazji premiery nowej odsłony kultowych Club C marka Reebok zorganizowała warsztaty "Zrób krok do bycia mistrzem", na które zaprosiła dziennikarzy i influencerów. Wszyscy mieli okazję podjąć wyzwanie marki i sprawdzić swoje umiejętności w artystycznych kategoriach.

fot.Bartosz Pniewskifot.Bartosz Pniewski fot.Bartosz Pniewski fot.Bartosz Pniewski

Więcej o: