Nowa, wiosenno-letnia kolekcja Deichmann sygnowana przez Margaret

Deichmann znowu współpracuje z Margaret. Piosenkarka już po raz czwarty zaprezentowała kolekcję butów, którą stworzyła we współpracy ze znaną marką.

Cała paleta barw, fasonów i faktur - wiosenno-letnia kolekcja Deichmann jest bardzo różnorodna, a wśród proponowanych modeli idealne buty dla siebie powinna znaleźć każda dziewczyna. Jest wiele nowości, ale nie brakuje też fasonów, które w sieciówce dostępne były także w poprzednich sezonach.

Nowa kolekcja DeichmannNowa kolekcja Deichmann Nowa kolekcja Deichmann Nowa kolekcja Deichmann.

Czego więc konkretnie możemy szukać na półkach Deichmann w najbliższych miesiącach? Wygodnych espadryli na grubej podeszwie, kolorowych adidasów i sandałów w stylu boho.

Nowa kolekcja Deichmann sygnowana przez MargaretNowa kolekcja Deichmann sygnowana przez Margaret Nowa kolekcja Deichmann sygnowana przez Margaret Nowa kolekcja Deichmann sygnowana przez Margaret.

Wiosenno-letnie propozycje to już czwarta kolekcja Deichmann sygnowana przez Margaret. Tak jak i w ubiegłych latach piosenkarkach z jednej strony stawia na buty nietuzinkowe, a z drugiej wybrane przez nią modele są uniwersalne i wygodne.

Nowości DeichmannNowości Deichmann Nowości Deichmann Nowości Deichmann.

Piosenkarka wybrała do swojej kolekcji modele wpisujące się w światowe trendy - sneakersy w modnych metalicznych barwach, buty na wygodnym słupkowym obcasie czy szpilki wykonane z połyskujących materiałów.

Deichmann wiosna-lato 2017.Deichmann wiosna-lato 2017. Deichmann wiosna-lato 2017. Deichmann wiosna-lato 2017.

Zobacz wideo
Więcej o: