Stylowe torebki na każdą kieszeń marki David Jones

Agata Zielińska
20.01.2020 15:00
Torebka

Torebka (www.instagram.com/davidjonesstore)

Modne torebki nie zawsze muszą być drogie. Jeśli nie wierzysz koniecznie zapoznaj się z brandem David Jones, która oferuje elegancję i pojemność w postaci modnej torebki. Ich cena dodatkowo zachęca do posiadania chociaż jednej z tych perełek. Wybraliśmy modele na każdą kieszeń i każdą okazję.

Pakowne i stylowe torebki David Jones

Szukasz torebki, która będzie pasowała codziennych i biurowych stylizacji? Wybraliśmy pakowne, praktyczne oraz bardzo modne modele. W zestawieniu nie zabrakło typowych shopper bag, które będą towarzyszyły ci nie tylko na stylowych zakupach, ale z łatwością pomieszczą format A4, więc idealnie sprawdzą się do pracy. Oprócz tego listonoszki, które już jakiś czas temu powróciły do mody w wielkim stylu i są jednymi z najczęściej wybieranych torebek zarówno do eleganckich, wieczorowych jak i dziennych stylizacji. 

Torebki David Jones do eleganckich stylizacji

Jaka torebka pasuje do eleganckiej małej czarnej lub sprawdzi się do każdego wieczorowego outfitu? Mała czarna w wersji torebki to strzał w dziesiątkę na przyjęcia, wesela oraz okazje, gdy nie potrzebujesz mieć przy sobie nic prócz kluczy, dokumentów i ulubionej szminki. Wybraliśmy torebki marki David Jones w wersjach bardziej i mniej klasycznych, które są lekkie, poręczne, ich obecność nie powinna ci przeszkadzać, gdy najdzie cię ochota na taniec. Głównym zadaniem pojemnych kuferków, kopertówek, puzderek, czy też eleganckich listonoszek jest dopełnianie wieczorowych stylizacji - te modele z pewnością zdadzą egzamin

Eleganckie torebki David JonesEleganckie torebki David Jones Materiały partnera

Więcej o: