Oryginalne torebki od Gino Rossi inspirowane najnowszymi trendami

Kasia Żechowicz
16.03.2018 13:00
Torebka - Milano street style

Torebka - Milano street style (Imaxtree)

Wiosenno-letnia kolekcja Gino Rossi zachwyca oryginalnymi wzorami torebek, które urozmaicą każdą stylizację. Zobacz, co proponuje polska marka i odważ się na torebkę inną niż wszystkie!

Gino Rossi to jedna z najbardziej cenionych polskich marek specjalizujących się w wyrobach skórzanych. Firma zawdzięcza włoską nazwę jednemu z założycieli, który przekazując swoje udziały "oddał" również imię i nazwisko. Pierwszy sklep Gino Rossi powstał w Sopocie, a dzięki wysokiej jakości produktom marka szybko zdobyła renomę. Wiosenno-letnia kolekcja to nie tylko znane i cenione klasyki, ale również oryginalne formy łączące włoską fantazję z polską praktycznością.

Oryginalny kształt

Gino Rossi - okrągła torebkaGino Rossi - okrągła torebka Źródło: Imaxtree / Kolaż Avanti24 / Mat. partnera

Kształt koła przewija się w kolekcjach projektantów już od poprzedniego sezonu. Najmocniej lansowała go francuska marka Chloe, ale okrągłe torebki widzieliśmy również u Louis Vuitton, Balenciagi i Chanel. Do prestiżowego grona właśnie dołączyła polska marka Gino Rossi, która w wiosenno-letniej kolekcji proponuje listonoszki w najmodniejszym wydaniu.

   

Linia Doli

Gino Rossi - torebki DoliGino Rossi - torebki Doli Źródło: Imaxtree / Kolaż Avanti24 / Mat. partnera

Linia Doli nawiązuje do najnowszego trendu, który polega na zabawie modą i to dosłownie! Ubrania i dodatki wzbogacone są motywami z dzieciństwa lub postaciami, które kojarzą się ze światem filmów i bajek. Gino Rossi umieszcza na swoich torebkach podobizny kobiet - przerysowane, w dużych okularach i z mocno umalowanymi ustami. Taki dodatek "odczaruje" nawet najbardziej poważną stylizację, a właścicielka zaprezentuje się jako kobieta z poczuciem humoru i dystansem.

Zwierzęcy print

Zwierzęcy print w kolekcji Gino RossiZwierzęcy print w kolekcji Gino Rossi Źródło: Imaxtree / Kolaż Avanti24 / Mat. partnerów

Motywy zwierzęce wracają i to ze zwiększoną siłą! Wzór lamparta lub węża nosimy już nie tylko na ubraniach, ale także na dodatkach. Torebka z modnym printem to świetny atrybut kobiet lubiących eleganckie i luksusowe stylizacje. Podczas tygodnia mody w Mediolanie roiło się od torebek w modny wzór, a najodważniejsze trendsetterki stawiały na zwierzęcy "total look".

Poniżej znajdziesz więcej oryginalnych torebek z Gino Rossi. Warto zwrócić uwagę na szykowne futrzaki i kuferki z geometrycznymi wzorami!

  

      

Więcej o: