Te zegarki Versace zachwycają wzornictwem! Nasz faworyt? Złoty z ażurową bransoletą w świetnej cenie

Biżuteria jest wizytówką kobiety, dlatego tak ważny jest jej odpowiedni dobór. Do wiosenno-letnich stylizacji świetnie sprawdzą się zegarki Versace, które zachwycają wzornictwem! Wybraliśmy kilkanaście modeli z różnymi bransoletami, a naszym faworytem jest ten złoty z ażurowymi zdobieniami - sprawdź!

Skąd pomysł na zegarki Versus Versace? Zrodził się, gdy Gianni Versace stworzył markę dedykowaną swojej siostrze – Donatelli. Była jego muzą i wsparciem, co należało nagrodzić. Dlatego w 1989 roku powstała osobna linia produktów Versus Versace, która zmieniła dotychczasowe postrzeganie projektów rodziny Versace. Marka była odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy szukali nieszablonowych propozycji, odważnych projektów i luksusowej interpretacji rockowego stylu. Opierając się na aktualnych trendach, wybraliśmy modne zegarki 2021 marki Versace - sprawdź nasze propozycje!

Zegarki VersaceZegarki Versace Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Zegarki Versace - charakterystyczny design

Projektantka chętnie tworzy zegarki Versace o nieszablonowym wzornictwie –  podkreślają indywidualizm kobiety, której nadgarstek zdobi dany model. Każdy z nich to artystyczny projekt, charakteryzujący się nietypowymi i odważnymi rozwiązaniami. Ta marka doskonale odpowiada na potrzeby młodego pokolenia, które chce zerwać z tradycyjną estetyką zegarków. Co wyróżnia zegarki Versace na tle innych? Między innymi głowa lwa, która pojawia się na większości produktów firmy. Ten oryginalny symbol podkreśla drapieżność projektów i podkreśla ich unikalny design. Jest analogią do znanej z projektów Versace meduzy.

 

Zegarki Versace - inicjały V

Marka uwielbia wplatać w swoje projekty detale w kształcie litery V, aby podkreślić swoją tożsamość. Tego typu zdobienia znajdziesz w sporej liczbie zegarków. Niektóre z nich są bardzo wyeksponowane, inne dyskretnie wplecione w koncepcję projektantów. Zegarki Versace obfitują w ciekawe detale. Inicjał V znajdziesz nie tylko na kopercie - zdobi on również tarczę - czarną, matową tarczy lub inną. Co więcej, na zegarku pojawiają się wszystkie charakterystyczne motywy, w tym głowy lwów, które często zastępują indeksy punktowe na godzinie 3 i 9.

 

Zegarki Versace - gdzie je kupić i w jakiej cenie?

Zegarki Versace możesz kupić zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnie w salonach jubilerskich. Dużo świetnych modeli znajdziesz w salonie Apart - ze złotymi i srebrnymi bransoletami, jak również ze skórzanymi paskami w najróżniejszych kolorach - od czerwieni po beż. A ceny? Jak na luksusową markę przystało, nie należą do najniższych. Oscylują w granicach 2500 zł, a nawet ponad 4000 zł. Większość modeli jest teraz w promocji, warto więc skorzystać z okazji!

Sprawdź: Modna biżuteria Mohito damska!

Więcej o: