Piękne kufry na kosmetyki! Sposób na utrzymanie porządku w domu i w podróży

Joanna Szczurek
18.09.2019 14:15
kuferek na kosmetyki

kuferek na kosmetyki (joli-grace.com)

Chciałabyś uporządkować swoją kolekcję kosmetyków, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Mamy na to sposób! Kufry na kosmetyki wyglądają ładnie i pomogą ci posegregować wszystkie produkty i akcesoria do makijażu. Zobacz najładniejsze i praktyczne kufry polskiej marki Inglot.

Małe kufry na kosmetyki

małe kuferki na kosmetykimałe kuferki na kosmetyki materiały prasowe

Jeżeli twoja kolekcja kosmetyków jest niewielka, to polecamy zakup małego kuferka o wymiarach 18.5 x 23 x 18.5 centymetrów. Wybrane przez nas modele mają dwie wysuwane półki z przegrodami na różne kosmetyki. Kufer ma wygodny uchwyt i będzie idealny do przechowywania kosmetyków w domu, jak i w podróży. Polecamy ten w modnym i eleganckim kolorze rose gold lub klasyczny czarny. 

Duże kufry na kosmetyki

duże kufry na kosmetykiduże kufry na kosmetyki materiały prasowe

Masz więcej kosmetyków do uporządkowania? Zobacz średnie i duże kufry! Każdy z nich ma inne rozmiary i atuty. Wybierz idealny dla siebie! Przykładowo, ten we wzór krokodyla ma dwie wysuwane półki i pasek na ramię. Będzie to pomocne przy przenoszeniu kuferka. Duży kufer w kolorze rose gold ma natomiast wysuwaną rączkę teleskopową i jest na kółkach. Jeżeli masz dużo kosmetyków, to kuferek może być zbyt ciężki do noszenia w dłoni. To rozwiązanie ułatwi ci sprawę. Kufer ma 2 osobne części, które możesz odłączyć od siebie w razie gdybyś chciała wziąć ze sobą mniejszą ilość kosmetyków. Odpinana górna część kufra zawiera podwójnie wysuwane półki, w których możesz posegregować produkty do makijażu. Największy z wybranych przez nas modeli jest ten w białym kolorze. Ma 2 półki z uchwytami na akcesoria, wyjmowane etui na pędzle, przeźroczyste kosmetyczki na zamek i siateczkową kieszonkę. 

Inne akcesoria, takie jak przenośny stolik do wizażu czy kosmetyczki podróżne znajdziesz poniżej.

All About BeautyAll About Beauty Avanti24

Link do wydarzenia --> All About Beauty