Rozświetlona skóra wygląda na młodszą i zdrową! Te produkty dają super efekt

Joanna Szczurek
16.09.2019 12:30
rozświetlacz

rozświetlacz (Shutterstock)

Rozświetlona skóra od dłuższego czasu jest na topie. Rozświetlacz nakładamy już nie tylko na specjalne okazje i do mocnego makijażu, ale też na co dzień, nawet na skórę bez podkładu. Rozświetlamy również nogi, dekolt czy obojczyki, szczególnie w okresie powakacyjnym, kiedy jesteśmy ładnie opalone. Zobacz produkty, dzięki którym osiągniesz super efekt!

Rozświetlacze sypkie

 

Ostatnie w naszym zestawieniu są rozświetlacze sypkie. Ogromnym atutem tych produktów jest to, że są bardzo wydajne. Ponieważ są bardzo mocno napigmentowane, to tylko odrobina wystarczy, żeby efekt był satysfakcjonujący. Sypkie rozświetlacze nakładamy pędzelkiem i dokładnie blendujemy. Ponieważ mogą się osypywać i do ich nakładania potrzeba trochę wprawy, to polecamy je bardziej zaawansowanym w makijażu. Jednak jeżeli zależy ci na mocnym blasku, to te produkty to strzał w dziesiątkę! Sypkie rozświetlacze będą też świetne dla tych z was, które używają takich kosmetyków na całe ciało. Starczą na dłużej i łatwo nałożyć je dużym pędzlem na większą powierzchnię.

Rozświetlacze w kamieniu

 

ROZŚWIETLACZ DO TWARZY I CIAŁA SOFT SPARKLER TO HIT WŚRÓD ROZŚWIETLACZY W KAMIENIU. KLIKNIJ W PRODUKT, ABY SPRAWDZIĆ JEGO CENĘ. 

Rozświetlacze w kamieniu są najbardziej popularne i to one najczęściej znajdują się w naszych kosmetyczkach. Są proste w użyciu, dlatego będą odpowiednie również dla początkujących. Wybrałyśmy kilka produktów, które sprawdzą się świetnie zarówno do twarzy, jak i do ciała. Rozświetlacze w kamieniu są mocniej sprasowane, dlatego dają subtelny i elegancki efekt. Możesz budować ich intensywność dokładając kolejne warstwy kosmetyku. Są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Do ciepłych karnacji najlepiej sprawdzą się te w kolorze złota, natomiast do chłodnej cery różowe lub srebrne. W naszym zestawieniu znalazły się tez pudry rozświetlające w formie mozaiki, która pozwala na dowolne mieszanie kolorów zależnie od twoich preferencji. To świetny produkt, jeżeli chcesz mieć kilka kolorów rozświetlacza w jednym kosmetyku. 

Rozświetlacze płynne

 

NAJLEPSZE PŁYNNE ROZŚWIETLACZE INGLOT. DZIAŁAJĄ CUDA! KLIKNIJ W PRODUKT, ABY SPRAWDZIĆ CENĘ. 

Innym rodzajem rozświetlacza jest ten w płynie. Jego nałożenie wymaga już więcej wprawy, ale efekt wynagrodzi wszystko! Rozświetlacze w kremie czy płynie są bardzo intensywne i dają efekt mokrej skóry. Możesz stosować je solo, lub jako bazę pod rozświetlacz w kamieniu lub sypki. Podbiją efekt i wydobędą z kosmetyku maksymalny blask! Jak nałożyć ten produkt, żeby wyglądał dobrze? Przede wszystkim płynnych rozświetlaczy nie stosujemy na przypudrowaną skórę. Nakładamy go na szczyty kości policzkowych przed zmatowieniem skóry. W innym przypadku produkt może się zważyć. Możesz też stosować go w dni w które nie nakładasz podkładu. Da on delikatny i naturalny blask. Ten kosmetyk możesz też stosować na całe ciało, na przykład obojczyki czy dekolt. Fajnym trickiem jest zmieszanie odrobiny płynnego rozświetlacza z ulubionym balsamem do ciała.