Eyeliner: w pisaku i w płynie. Wybrałyśmy produkty, za które zapłacisz mniej niż 30 zł!

Roksana Krawczyk
W wykonaniu precyzyjnej kreski na powiece nic nie sprawdzi się tak dobrze, jak eyeliner. Bez względu na to, czy jest on w pisaku, czy w płynie. Znalazłyśmy takie, za które zapłacisz mniej niż 30 zł.
 

Kiedy myślimy o klasycznym makijażu, w naszej głowie od razu pojawia się ponadczasowa kreska na powiece wykonana eyelinerem. Pięknie podkreśla oko i dodaje charakteru całemu makijażowi. Dobrze narysowana kreska pogłębi spojrzenie oraz optycznie wydłuży rzęsy. Eyelinery w pisaku świetnie nadają się dla pań, które w robieniu kreski nie mają zbyt wielkiej wprawy. Zapewnią większą precyzję wykonania i szybciej schną niż te w płynie. Dobry eyeliner powinien być przystosowany do robienia zarówno cienkich i grubych kresek, nie może natomiast ścierać się i zostawiać prześwity. Bardziej wprawionym w robieniu makijażu polecamy eyeliner w płynie z pędzelkiem - trudniej się nim robi idealną kreskę, ale jest bardziej precyzyjny od tego w pisaku.

Jak wykonać idealną kreskę eyelinerem? 

1. Pamiętaj, aby twoja ręka miała odpowiednią stabilizację, tak żeby dłoń nie trzęsła się podczas malowania kreski. 

2. Zacznij od narysowania ukośnej linii w zewnętrznym kąciku oka. 

3. To samo zrób z drugim okiem. 

4. Drugą linię poprowadź od środka oka, aż po górny koniec linii, którą narysowałaś najpierw.  

5. Narysuj cienką linię zaczynającą się w wewnętrznym kąciku oka i połącz z tą środkową. To wszystko. Idealna kreska gotowa! 

W naszym przeglądzie znajdziecie klasyczne czarne eyelinery, które pięknie podkreślą wasze oczy. Wybrałyśmy te z najlepszymi opiniami. Wśród nich znajdziecie eyelinery takich marek jak: Maybelline, CatriceL´Oréal Paris, ASTOR oraz Makeup Revolution. Niektóre produkty kupicie nawet za mniej niż 10 zł.

Więcej o:
Copyright © Agora SA