Kosmetyczne hity do cery trądzikowej za mniej niż 40 zł. To serum za 23,99 w jedną noc odmienia skórę!

Pielęgnacja cery trądzikowej bywa wymagająca, ale w praktyce wystarczy przestrzegać kilku zasad, aby przywrócić jej zdrowy i piękny wygląd. Sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę!

Oczyszczanie twarzy

Najważniejszym krokiem w pielęgnacji cery trądzikowej jest jej właściwe oczyszczanie rano i wieczorem. W tym celu zalecamy użycie delikatnych preparatów przeznaczonych do skóry tłustej i mieszanej. W przypadku cery problematycznej należy unikać produktów na bazie alkoholu, które mogą podrażnić i przesuszyć skórę. Na szczególną uwagę zasługuje normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu marki Tołpa. Ma właściwości antybakteryjne oraz antyoksydacyjne, dzięki czemu zapobiega blokowaniu porów i przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości. Po jego zastosowaniu skóra będzie widocznie oczyszczona i promienna. Kolejną propozycją jest normalizujący żel do mycia twarzy. Dzięki niemu skóra będzie dokładnie oczyszczona, ale nie wysuszona i podrażniona. Dodatkowo żel hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie trądziku.

 

Maski i peelingi do cery trądzikowej

W walce przeciwko niedoskonałościom pomogą również maski i peelingi przeznaczone do cery trądzikowej. Nie tylko pielęgnują skórę twarzy, ale także odblokowują pory, oczyszczają zaskórniki i redukują zmiany skórne. W ofercie marki Tołpa znajdziesz między innymi kultowy peeling 3 enzymy, który delikatnie usuwa martwy naskórek bez podrażniania skóry. Dodatkowo głęboko oczyszcza pory, zapobiega ich blokowaniu i zmniejsza ilość zaskórników. Warta polecenia jest także maska czarny detox. Jest to kosmetyk stworzony na bazie borowiny, węgla aktywnego i białej glinki, które słyną ze swoich właściwości oczyszczających. Po jego zastosowaniu twoja cera będzie nawilżona, matowa i bez żadnych niedoskonałości.

 

Kremy i serum do cery trądzikowej

Ostatnim krokiem, który dopełni pielęgnację cery trądzikowej, jest nałożenie kremu. Odpowiednio dobrany produkt powinien działać nie tylko przeciwzapalnie i matująco, lecz także nawilżająco. Z oferty marki Tołpa polecamy lekki krem korygujący niedoskonałości. Produkt działa podczas snu i z każdą godziną wycisza cerę z aktywnym trądzikiem! Rano skóra jest zregenerowana, wyciszona, a niedoskonałości zredukowane. Na szczególną uwagę zasługuje także skoncentrowane serum 4 molekuły, które w jedną noc poprawi kondycję twojej cery! Kosmetyk pozostawia skórę odnowioną, gładką oraz pozbawioną nierówności.

 
Więcej o: