Pielęgnacja cery dojrzałej z Bielenda Professional. Piękna skóra w okresie przejściowym

Paulina Bukarewicz
06.09.2019 15:15
bielenda

bielenda ('bielenda.professional)

Okres przejściowy to nie najlepszy w roku czas dla skóry dojrzałej. Po gorącym lecie, kiedy skóra jest wysuszona, przychodzi spadek temperatury, wiatr i inne negatywne czynniki zewnętrze. Jak dbać o nią w okresie przejściowym? Pomoże ci w tym pielęgnacja kosmetykami marki Bielenda Professisonal. Sprawdź, jak to robić!

Serum do twarzy 

Serum do twarzy na okres przejściowySerum do twarzy na okres przejściowy @bielenda.professional

Marka Bielenda stworzyła serię produktów do twarzy. Jest wśród nich różne rodzaje serum z aktywnymi składnikami, które stanowią najlepszy możliwy wybór dla każdego rodzaju cery dojrzałej. W okresie przejściowym skórę wysuszoną słońcem po lecie może podrażnić i dodatkowo wysuszyć chłodne powietrze i wiatr. Różne rodzaje serum z linii Bielenda Professional zawierają następujące składniki: 

  • kawior - wygładza, nawilża i ujędrnia;
  • sproszkowany diament - hamuje proces powstawania zmarszczek;
  • wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy - tworzy na skórze hydrofilm (zapobiega wysuszaniu);
  • mikrokolagen - wypełnia zmarszczki, zapewniając skuteczną terapią przeciwzmarszczkową oraz nawilża;
  • kasztan i witamina C - wyraźnie wzmacnia ścianki i elastyczność naczynek krwionośnych;
  • roślinne komórki macierzyste - rewitalizują komórki skóry.

Kremy do twarzy 

 

Krem to twarzy to najpotrzebniejszy kosmetyk pielęgnacyjny. Używamy go rano i wieczorem a także nosimy w torebce, aby mieć go zawsze pod ręką. Kremy do twarzy Bielendy są świetne w okresie przejściowym - dostarczą skórze wszystkich składników potrzebnych, aby wyglądała zdrowo i promiennie. Bombą witaminową dla twojej skóry będzie energetyzujący kofeinowy krem pod oczy. Zawiera wiele składników aktywnych, takich jak kofeina, żeń-szeń, świetlik. Ma działanie przeciwzmarszczkowe i redukujące cienie i obrzęki pod oczami. Przeznaczony jest do każdego rodzaju cery, szczególnie zmęczonej i niedotlenionej. 

Żele do mycia twarzy 

Żel do mycia twarzyŻel do mycia twarzy źródło: bielenda.professional

Codzienne mycie twarzy to rytuał niezwykle ważny. Powinno się wykonywać tę czynność rano i wieczorem. Wieczorem pielęgnacja żelem ma na celu oczyszczenie skóry z resztek makijażu i nieczystości, które gromadzą się na twarzy w ciągu dnia; rano żel pomaga zrewitalizować skórę przed nałożeniem makijażu. Ważne jest tutaj dobranie odpowiedniego produktu, takiego, który nie podrażni i będzie spełniał wymagania twojej cery. Wśród naszych propozycje znajdują się: żel peelingujący, złuszczający, nawilżający oraz antybakteryjny. Każda z was znajdzie coś dla siebie!