Pharmaceris - polska marka kosmetyków do cery z różnymi problemami!

AS
19.07.2019 10:00
Pharmaceris kosmetyki

Pharmaceris kosmetyki (fot. shutterstock.com)

Masz cerę wymagającą szczególnej pielęgnacji? W ofercie Pharmaceris na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ta polska marka specjalizuje się w dermokosmetykach do skóry z problemami. Zapoznaj się z kosmetykami oczyszczającymi, kremami do twarzy i fluidami.

Pharmaceris kosmetyki oczyszczające do twarzy

Oczyszczanie twarzy jest jednym z najważniejszych codziennych zabiegów. Osoby z cerą trądzikową i tłustą powinny sięgnąć po kosmetyki linii T, które normalizują tę wymagającą pod względem pielęgnacji skórę. Jednym z kosmetyków, które zapewniają głębokie oczyszczenie jest pianka głęboko oczyszczająca. Jej składniki aktywne przywracają hydro równowagę, złuszczają martwy naskórek i zmniejszą wydzielanie sebum. Pianka skutecznie zapobiega powstawaniu zaskórników, oczyszcza i sprawia, że nasza skóra nie jest tłusta.Podobne właściwości i zastosowanie ma tonik normalizujący.

Inny typ cery, który wymaga specjalnych kosmetyków to cera naczynkowa oraz z zaczerwienieniami i rumieniem. W tym wypadku warto sięgnąć np. po delikatną piankę wzmacniającą naczynka. Używa się jej do mycia twarzy oraz oczu. Nie tylko oczyszcza ona skórę, ale także m.in. niweluje zaczerwienienia. Podobny efekt daje żel kojący zaczerwienienia. O oczyszczanie dbać powinny także osoby z cerą wrażliwą i alergiczną. W ich przypadku ważne jest odpowiednie nawilżenie, a także zredukowanie napięcia skóry. Dla nich przygotowana została linia kosmetyków A - np. tonik nawilżający i pianka do mycia.

Pharmaceris krem do twarzy

Marka Pharmaceris oferuje również szeroką gamę kremów do twarzy z różnymi potrzebami i problemami. Linia T - normalizująca przygotowała kremy przeciwtrądzikowe - wśród nich znajdziemy takie, które dzięki odpowiednim składnikom aktywnym zwężają pory, zmniejszają zmiany trądzikowe, a także zapewniają właściwe nawilżanie oraz działają kojąco. Tak samo jak w przypadku kosmetyków oczyszczających, również regulują wydzielanie sebum. Do skóry z trądzikiem różowatym Pharmaceris wprowadziło specjalną linię R, która pomaga przy uporczywych i trudnych do leczenia zmianach grudkowo-krostkowych. Masz cerę bardzo wrażliwą i przesuszoną? Być może dobrym kosmetykiem będzie dla Ciebie multilipidowy krem odżywczy, który m.in. nawilża, zapewnia ukojenie, a także chroni. 

Pharmaceris fluid

Kobiety w ofercie marki znajdą również fluidy dostosowane do potrzeb skóry. Pharmaceris dobrze zdaje sobie sprawę, że odcień fluidu to nie wszystko i trzeba wybrać produkt, który będzie najbardziej korzystny dla cery. Znajdziemy tutaj m.in. specjalne fluidy dostosowane do potrzeb cery naczynkowej oraz cery tłustej. Osoby z tendencją do widocznych naczynek mogą sięgnąć po fluid kryjący, który nie tylko je zamaskuje, ale także sprawi, że będzie ich powstawać mniej. W dodatku ma działanie nawilżające i ujędrniające. Z kolei przy cerze tłustej warto sięgnąć po fluid matujący, który m.in. ogranicza wydzielanie sebum i zwęża pory. W ofercie są też fluidy dostosowane do innych potrzeb, np. dla osób z cerą nadwrażliwą. 

Więcej o: