Wygładza skórę i walczy ze zmarszczki - rewelacyjne serum polskiej marki

Zmarszczki oraz mało elastyczna, wiotka skóra nie muszą być twoim zmartwieniem. Wystarczy, że zaczniesz przynajmniej raz dziennie nakładać na twarz serum wygładzające. Jakie wybrać? Sprawdź nasze podpowiedzi.

Jak działa serum?

Właściwa pielęgnacja pozwoli na dłużej zachować młody wygląd.Właściwa pielęgnacja pozwoli na dłużej zachować młody wygląd. Fotolia

Serum to kosmetyk, który warto stosować. Jego działanie i sposób aplikacji nie różnią się specjalnie od typowego kremu, ale rezultaty skrupulatnego stosowania serum biją na głowę wszelkie inne kosmetyki pielęgnacyjne. Serum wyróżnia się maksymalną koncentracją składników aktywnych oraz lekką, ułatwiającą absorpcję konsystencją, dzięki czemu efekty stosowania są większe, pojawiają się szybciej i utrzymują się dłużej. Dobrze sięgać po serum już w młodym wieku, dobierając odpowiedni preparat do potrzeb skóry. Przeciwtrądzikowe, nawilżające, rozświetlające, antyoksydacyjne czy wreszcie przeciwzmarszczkowe – te i wiele innych rodzajów serum z łatwością kupisz w każdej drogerii.

Serum z kolagenem

Serum z kolagenem chętnie wybierają kobiety z widocznymi objawami starzenia się skóry. I słusznie! Kosmetyki z kolagenem charakteryzują się skutecznym działaniem wygładzającym, dzięki czemu świetnie wyrównują powierzchnię skóry, zmniejszają widoczność zmarszczek mimicznych oraz przywracają utraconą jędrność skóry. Dodatkowo chronią ją przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, pozwalając dłużej cieszyć się pięknym wyglądem skóry. Wystarczy regularna aplikacja niewielkiej ilości serum z kolagenem dwa razy dziennie, by przekonać się, jak wielka pielęgnacyjna moc tkwi w tym kosmetyku.

Serum z kawiorem

Jeśli twoja dojrzała skóra wymaga intensywnego działania, użyj serum z kawiorem. Kawior zdobył uznanie jako z najlepszych substancji dedykowanej walce ze zmarszczkami. Dzięki swojej podobnej do ludzkiej skóry budowie oraz bogatej zawartości odmładzającej witaminy A (retinolu) ekstrakt z kawioru pobudza fibroblasty do wzmożonej syntezy kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra zyskuje większą elastyczność i jej powierzchnia wygładza się. Zachwyca młodzieńczą kondycją, a zmarszczki nie są tak widoczne. Chcesz utrzymać ten stan? Stosuj serum wygładzające codziennie w ramach wieczornej pielęgnacji skóry.Serum wygładzające to jeden z najlepszych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji dojrzałej skóry. Aplikuj je jak najczęściej, a zmarszczki i wiotka skóra nie będą już twoim zmartwieniem.

Więcej o:
Copyright © Agora SA