Ten składnik nie daje szansy zmarszczkom. Postaw na maseczki z kawiorem!

AS
28.06.2019 15:31
Maska z kawiorem

Maska z kawiorem (fot. shutterstock.com)

Jeśli potrzebujesz sprawdzonego i dającego szybkie rezultaty kosmetyku przeciwzmarszczkowego, pomyśl o masce do cery dojrzałej z kawiorem. Twoja skóra będzie ci wdzięczna.

Kawior - czemu tak popularny?

Maska z kawioremMaska z kawiorem fot. shutterstock.com

Kawior to jeden z najmodniejszych składników kosmetyków do skóry dojrzałej. Nie tylko skutecznie zmniejsza widoczność bruzd i zmarszczek mimicznych, ale również kompleksowo pielęgnuje skórę z objawami starzenia. Przywraca utraconą jędrność, rozświetla oraz intesywnie nawilża, sprawiając, że skóra wygląda na młodszą i piękniejszą. Nie bez powodu krem, serum czy maska do cery dojrzałej zawierające kawior znalazły uznanie i stałe miejsce w kosmetyczce kobiet na całym świecie.

Kosmetyki z kawiorem - na co działają?

Kosmetyki z kawiorem - za sprawą zawartej w ikrze witaminy A (retinolu) - to regeneracyjna bomba dla skóry. Retinol intensywnie pobudza naturalną odnowę komórkową, dzięki czemu skóra odzyskuje elastyczność a jej struktura zostaje wygładzona. Podrażnienia i niedoskonałości zostają ukojone; skóra zachwyca naturalnym wigorem i blaskiem. Jeśli do tego borykasz się z matową, pozbawioną blasku i energii cerą, maska do cery dojrzałej z kawiorem będzie idealną kuracją rewitalizującą. Koniecznie używaj ją wieczorem, by jeszcze bardziej zaktywizować fizjologiczną nocną regenerację skóry i w rezultacie obudzić się następnego ranka z promienną skórą.

Maska z kawiorem - jak można ją stosować?

Kawiorową maskę możesz włączyć do swojej pielęgnacji na kilka sposobów: w ramach „typowej”, codziennej pielęgnacji albo jako tzw. maskę bankietową. Rewitalizujące, rozświetlające i liftingujące właściwości ekstraktu z kawioru aż proszą się o użycie na szczególną okazję, w trakcie której będziesz miała okazję zachwycić wszystkich rewelacyjną kondycją swojej skóry. Wzorem ekspertek od pięknej skóry, czyli Koreanek i Japonek zdecyduj się na tkaninową, kawiorową maskę do cery dojrzałej, która sprawi, że skóra skuteczniej korzysta z upiększających właściwości składników i w efekcie wygląda piękniej, młodziej i promienniej.

Maska do cery dojrzałej z kawiorem jest niezwykle pomocna w pielęgnacji skóry z wyraźnymi oznakami upływu czasu. Sięgaj po nią regularnie, by niezależnie od wieku zachwycać świetnie wyglądającą skórą.

Inne kosmetyki przeciwstarzeniowe:

Więcej o: