W tym sezonie to te torebki wychodzą na pierwszy plan! Brązowe modele dopasujesz do wszystkiego - HITY

Trendy nieustannie się zmieniają, natomiast są takie rzeczy, które z mody nie wyjdą nigdy. Mowa o brązowych torebkach, które sprawdzają się zawsze i wszędzie! W wersji na elegancko lub na sportowo wyglądają świetnie i za to je uwielbiamy. Sprawdź nasze propozycje, które teraz możesz kupić taniej o 15%!

Brązowe torebki: crossbody

Na noszenie torebek nie trzeba nikogo namawiać! Ten dodatek już na stałe wpisał się do damskich stylizacji niezależnie od stylu jaki preferujesz. Mimo dostępnych najróżniejszych wersji kolorystycznych, w tym sezonie to brązowe torebki grają pierwsze skrzypce. Ciepły, nasycony kolor sprawdzi się do wszystkiego bez względu na okazję. Na rynku jest dostępnych skoro modeli, natomiast przyjrzymy się dzisiaj trzem najpopularniejszym! Crossbody to nasz pierwszy wybór, który wiedzie prym w stylizacjach. Niewielka, aczkolwiek pojemna torebka jest bardzo praktyczna dzięki temu, że możesz przewiesić ją przez ramię. Z naszym kodem "Avanti24.pl" dostaniesz aż 15% zniżki!

Brązowe torebkiBrązowe torebki Fot. torebki-skorzane.pl

Brązowe torebki: shopperki

Drugim, niezwykle popularnym modelem są shopperki, które zmieszczą dosłownie wszystko czego potrzebujesz! Dzięki rozmiarowi mieszczącemu A4 są świetnym rozwiązaniem na podróże, do pracy, jak i na zakupy. Brązowe torebki są szczególnie rozchwytywane, bo będą pięknie dopełniać każdą stylizację bez względu na to czy postawisz na monochromatyczny look czy kompletnie kontrastowy. Bardzo podobają nam się modele z gładkiej, lakierowanej skóry, która prezentuje się niezwykle elegancko. Wybierz co wpadło ci w oko i skorzystaj z naszego zniżkowego kodu "Avanti24.pl"!

Brązowe torebkiBrązowe torebki Fot. torebki-skorzane.pl

Brązowe torebki: na ramię

Naszą ostatnią propozycją są brązowe torebki na ramię, które wielkościowo są coś pomiędzy shopperką, a crossbody. Nadal mogą sporo zmieścić, a mimo wszystko są zgrabniejsze. Jak sama nazwa wskazuje, torebki nosi się na ramieniu, a więc z jednej strony nie są one aż tak praktyczne jak crossbody. Mimo wszystko cieszą się ogromną popularnością, a najpiękniejsze z nich rozchodzą się jak świeże bułeczki. Sprawdź nasze propozycje w brązowych kolorze i wybierz coś dla siebie!

Brązowe torebkiBrązowe torebki Fot. torebki-skorzane.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.