Just born2be WILD! Zainspiruj się najnowszymi trendami. Eksperymentuj z modą i daj się ponieść jak na Dzikim Zachodzie!

W najnowszej kampanii born2be przenosimy się na Dziki Zachód, podążając za duchem poszukiwaczy przygód i nieodkrytych miejsc.

W poszukiwaniu wymarzonej stylizacji

Hasłem kampanii „born2be WILD" marka zachęca do zabawy modą – odkrywania najnowszych trendów i nieoczywistych połączeń, poszukiwania swojej modowej indywidualności, ale również inspirowania się westernowym lookiem w swoich codziennych, casualowych stylizacjach.

Kadry przepełnionego szaleństwem i dzikością bezdroża słonecznej Andaluzji pobudzają do otworzenia się na modę i eksperymentowania z nią w pełnym wymiarze.

nowości Born2benowości Born2be fot. Andrzej Belina Brzozowski

Bohaterki kampanii – Ilona i Milena Krawczyńskie – wyruszają w podróż przez bezdroża, poszukując iskry szaleństwa i zachodnich inspiracji. W skórzanej walizce, która im towarzyszy, mają zupełnie wszystko, będąc tym samym przygotowane na każdą okazję. Podczas dzikiej przejażdżki toczą ze sobą pojedynek na stylizacje, które perfekcyjnie dopełniają westernowy krajobraz. Pojawiają się między innymi tiulowe suknie z falbanami w połączeniu z ciężkimi, wyrazistymi kowbojkami, luźne wzorzyste koszule w kontraście do ciemnobrązowych vintage kamizelek oraz mocno trendujące monolooki wykorzystujące denim.

nowości Born2benowości Born2be fot. Andrzej Belina Brzozowski

Zachodni powiew

Kolekcja wiosenna born2be przeplata barwne, odważne kreacje ze stonowanymi kolorystycznie propozycjami. Zdecydowanie przoduje naturalny beż i charakterystyczne dla westernowego looku tkaniny i wzory. Nie mogło więc zabraknąć wciąż wielce znaczącego dla świata mody denimu, ponadczasowej kraty, subtelnie powiewających frędzli, czy tłoczenia na skórzanych materiałach. By pokochać stylizacje okraszone Dzikim Zachodem i wskrzesić w sobie współczesną kowbojkę, istotne jest łączenie różnorodnych tkanin i faktur.

nowości Born2benowości Born2be fot. Andrzej Belina Brzozowski

Powracający jak bumerang trend wykorzystywania kowbojskich elementów w stylizacji to odpowiedź na potrzebę obcowania człowieka z naturą, ruch w stronę wolności, a przede wszystkim możliwość swobodnego wyrażania siebie.

Pokochaj westernowy look

Fakt, że zachodnie kino skategoryzowało kowbojski styl jako męski, nie znaczy, że nie może należeć również do świata kobiet! Marka born2be zachęca swoje konsumentki do wprowadzenia powiewu westernowych inspiracji do swojej wiosennej szafy i łączenia elementów rodem z Dzikiego Zachodu z klasyczną częścią swojej garderoby. Cowboy trend sukcesywnie powraca do modowych łask – zdecydowanie na to nie narzekamy, a wręcz dajemy przestrzeń tej inspirującej, kowbojskiej wariacji!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.