"Sezon na" pierścionki z kamieniami. To nie tylko piękna biżuteria! Onyks ochroni przed negatywną energią

"Sezon na" pierścionki z kamieniami to idealna okazja na rozejrzenie się za biżuterią, która jest nie tylko piękna, ale przede wszystkim mająca świetne właściwości! Onyks, agat, rubin - przebieraj w najróżniejszych rodzajach kamieni i wybierz ten będący najbliżej twoim potrzebom. Mamy propozycje, obok których nie da się przejść obojętnie. Sprawdź!

"Sezon na" pierścionki z kamieniami: rodzaj kamienia ma znaczenie

Pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić, zanim wybierzesz odpowiedni dla siebie pierścionek to decyzja co do rodzaju kamienia. Zdecyduj, czy preferujesz onyksy, szafiry, rubiny, czy inne kamienie szlachetne lub półszlachetne. Każdy z nich ma swoją wyjątkową wartość i wygląd. Zazwyczaj są to minimalistyczne ozdoby, ale te bardziej wyraziste również są na topie! A co z samym materiałem obrączki? Do wyboru masz modele złote lub srebrne pozłacane - każdy ma swój wyjątkowy urok i styl. Coraz częściej zdarza się, że wzornictwo inspirowane jest stylami retro lub vintage, które są aktualnie w modzie. Wśród naszych propozycji znajdziesz piękne pierścionki, które na pewno wpadną ci w oko. Sprawdź!

'Sezon na' pierścionki z kamieniami'Sezon na' pierścionki z kamieniami Fot. Ania Kruk

"Sezon na" pierścionki z kamieniami: kolorystyka zachwyca

Lubisz minimalistyczną biżuterię? Wybierz prosty, elegancki pierścionek z małym, umieszczonym na środku kamieniem, np. kolorową cyrkonią. Jeśli jednak preferujesz bardziej efektowne ozdoby, możesz rozważyć biżuterię z większą ilością kamieni lub intrygującym wzornictwem. Sam kamień może przybierać różne kształty i rozmiary! Jeśli lubisz efektowną biżuterię, koniecznie zwróć uwagę na pierścionki z kamieniem o nietypowych kształtach, jak np. serce, które mogą być bardzo symbolicznym elementem. Wśród naszych propozycji znajdziesz różnorodne modele, które spodobają się każdej kobiecie bez względu na wiek. Wybierz coś dla siebie lub jako prezent dla najbliższej osoby!

'Sezon na' pierścionki z kamieniami'Sezon na' pierścionki z kamieniami Fot. Ania Kruk

"Sezon na" pierścionki z kamieniami: minimalistyczne czy z przepychem?

Minimalistyczne pierścionki często mają tylko jeden kamień, ale co powiesz na modele, które mają kilka kamieni w różnych rozmiarach i kolorach? To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących bardziej wyrazistego stylu. Najczęściej są to cyrkonie, ale zdarzają się też piękne modele z agatem, onyksem, szafirem bądź lapis lazuli. Złoto lub srebro pozłacane to świetna inwestycja, która przetrwa lata! Podaruj taki pierścionek sobie lub bliskiej ci osobie. W końcu święta zbliżają się wielkimi krokami!

'Sezon na' pierścionki z kamieniami'Sezon na' pierścionki z kamieniami Fot. Ania Kruk

Więcej o:
Copyright © Agora SA