Cudny jesienny zapach za 49,90. Słodki i otulający. Aż trudno uwierzyć, że o tych perfumach nikt nie mówi

Podczas gdy perfumy ZARA coraz częściej pojawiają się w naszych internetowych koszykach, o tych perfumach świat milczy. Dlaczego? Trudno stwierdzić, bo są piękne i tanie. Te dwie kompozycje sprawdzą się idealnie na nadchodzącą jesień.

Jesienne lub jesienno-zimowe perfumy zdecydowanie należą do moich ulubionych. Ciężkie, trwałe, najczęściej słodkie i otulające, są idealnym dodatkiem do ciepłych stylizacji. I chociaż wśród faworytów na chłodny czas mam drogie flakony, te poniżej 100 złotych często nie ustępują im miejsca. Oto przykład takich od marki Stradivarius. 

Tak pachnie jesień. Przepiękna i tania kompozycja Stradivarius

Do tej pory prym wśród sieciówkowych zapachów wiodła ZARA. Marka z licznymi kompozycjami, które niejednokrotnie porównywane były do bardziej znanych i znacznie droższych odpowiedników, stała się wiralem w sieci. Chociaż w Stradivariusie nie szukamy zamienników, nie oznacza to, że oferta marki nie jest kusząca. 

Wśród kompozycji ta się wyróżnia - słodka i dziewczęca: A moment of bliss. Na zapach składają się takie nuty: 

  • Jagody, gruszkowa woda, woda kokosowa, róża damasceńska, fale emocji, brzoskwinia, jaśmin, 
  • wanilia, białe piżmo oraz nuty waty cukrowej.

Pomieszanie wytrwanych zapachów piżma, wanilii czy jaśminu, ze słodkimi, nieco nawet prostymi (wata cukrowa) nutami, jest doskonałym kompromisem pomiędzy zmysłowymi, wieczorowymi perfumami, a zapachem na co dzień. 

Piękny zapach na jesień za mniej niż 100 złotych w StradivariusPiękny zapach na jesień za mniej niż 100 złotych w Stradivarius fot. stradivarius.com

Woda toaletowa Stradivarius. Trendy na jesień 2023

Marzy ci się słodki, otulający zapach na jesień? Woda toaletowa Rose Vanilla (Nº119) Stradivarius jest doskonałym przykładem typowego sezonowego zapachu. Nuty balansują między elegancką powagą:  jagody, róża, bergamotka, jaśmin, irys, a otulającą słodyczą: karmel, piżmo, wanilia i paczula. To zapach dobry zarówno na co dzień, jak i wielkie wyjścia - jak większość kompozycji jesiennych, które same w sobie są tak eleganckie i wyraziste, że pasują na wiele okazji. 

Woda toaletowa o słodkim jesiennym zapachuWoda toaletowa o słodkim jesiennym zapachu fot. stradivarius.com

Czytaj na Avanti24.pl: Byłam w Pepco i zobaczyłam tę bluzę. To ciepła i stylowa propozycja na jesień

Więcej o:
Copyright © Agora SA