Wzornictwo tych portfeli zachwyca! Praktyczne modele, które gustownie dopełnią twoją stylizację

Portfele w każdym rozmiarze i kolorze od lat stanowią niezbędny dodatek w damskiej torebce. To tam trzymasz gotówkę, karty, paragony i inne drobiazgi związane z zakupami. Praktyczne, a zarazem efektowne modele to must! Wybraliśmy takie, od których nie będziesz mogła oderwać wzroku. Sprawdź!

Portfele przyjaciółmi każdej kobiety

Marzy ci się portfel, który zmieści wszystkie twoje karty, gotówkę, paragony i wiele innych drobiazgów? Nie musisz dłużej szukać, my to zrobiliśmy za ciebie! Modele marki Paolo Peruzzi są nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim piękne! Wytłaczane wzory robią ogromne wrażenie, a kolorystyka zapiera dech. Tworzone w stylistyce vintage modele skradły nasze serce. Jeśli zależy ci na jak najbardziej pakownym portfelu, wybierz ten w kolorze camelowym. Ma mnóstwo przegródek na karty, miejsce na bilon oraz banknoty. To bestsellerowy produkt, bardzo wytrzymały i efektowny. Jest na tyle duży, że możesz go potraktować jak kopertówkę, zwłaszcza jeśli tylko na chwilę wychodzisz z domu lub nie musisz mieć przy sobie wielu rzeczy. Nam się bardzo podoba!

PortfelePortfele Fot. Paolo Peruzzi

 

Portfele praktyczne i efektowne

W tym sezonie jednolite portfele powinny iść w odstawkę. Rok 2023 to przede wszystkim moda na efektowne wzory i wyraziste kolory. Jednak wygląd portfela nie jest pierwszorzędną sprawą. Liczy się przede wszystkim to, żeby był praktyczny i wytrzymały! W końcu korzystasz z niego bardzo często, wyjmujesz go i wkładasz do torby co najmniej kilka razy dziennie. Gdy wybierzesz portfel z wysokiej jakości materiałów, możesz mieć pewność, że posłuży ci dłużej niż jeden sezon. Takie też są propozycje marki Paolo Peruzzi - porządne i piękne! Portfele z tłoczonym wzorem wpadły nam w oko. Wybierz model w kolorze czarnym, jeśli cenisz klasykę lub w kolorze czerwonym, jeśli lubisz wyraziste dodatki.

PortfelePortfele Fot. Paolo Peruzzi

Portfele małe i duże

Rozmiar portfela ma znaczenie, zwłaszcza, jeśli posiadasz dużo różnych kart i zawsze musisz mieć przy sobie gotówkę. Portfele małe i duże znajdziesz między innymi w Paolo Peruzzi. Naszym wyborem jest niezwykle gustowny i elegancki portfel wykonany z lakierowanej skóry naturalnej, zdobiony motywem kolorowych motyli. W środku znajdziesz przegrody na karty oraz na bilon. Całość wewnętrznej sekcji zapinana jest na solidny zatrzask. Na zewnątrz natomiast znajduje się miejsce na bilon. Portfel został także wyposażony w membranę blokującą sygnał RFID, która chroni karty zbliżeniowe przed kradzieżą danych. To bardzo praktyczne rozwiązanie! Sprawdź też inne propozycje - wszystkie są w supercenie.

PortfelePortfele Fot. Paolo Peruzzi

 
Więcej o: