Sezon sportów zimowych trwa w najlepsze! Te gogle potraktuj nie tylko jako ochronę, ale też designerski dodatek

Miłośnicy sportów zimowych wiedzą, jakie wyposażenie jest potrzebne, aby komfortowo czuć się na stoku. Jeśli wybierasz się w tym roku w góry, lub chcesz zaopatrzyć się w nowe akcesoria, mamy coś dla ciebie. Wybrane przez nas gogle narciarskie nie tylko ochronią oczy, ale będą też świetnym, designerskim dodatkiem do stylizacji. Sprawdź je wszystkie!

Gogle narciarskie: must na stoku i nie tylko

Aby bezpiecznie szusować na śniegu, warto mieć akcesoria, bez których trudno poradzić sobie w zimowych warunkach. Gogle chronią przed słońcem, wiatrem czy śniegiem, można powiedzieć, że stanowią pewnego rodzaju tarczę zabezpieczającą przed działaniem tych niekorzystnych czynników. Dlatego między innymi tak ważne jest to, żeby odpowiednio je dobrać - zarówno, jeśli chodzi o design i rozmiar, jak i kształt oraz materiał, z jakiego są wykonane. Damskie gogle wyróżniają się węższą i mniejszą ramą idealnie dopasowaną do twarzy. Do wyboru masz mnóstwo modeli, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Modna kolorystyka z pewnością wpadnie ci w oko!

Gogle narciarskieGogle narciarskie Fot. 4F

 

Gogle narciarskie: męskie i damskie modele

Gogle narciarskie znacznie różnią się między sobą, zwłaszcza męskie i damskie. W tym wypadku nie możemy mówić o uniwersalnym rozmiarze. Damska twarz jest zdecydowanie drobniejsza i wymaga innych gogli, niż męska. Panom na pewno spodobają się modele z powłoką lustrzaną. Dzięki soczewkom z filtrem S2 idealnie sprawdzą się podczas jazdy w słoneczne i lekko zachmurzone dni. Natomiast powłoka lustrzana chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV, minimalizuje odblaski i odbija promienie słoneczne, gwarantując komfort. Wybrane przez nas gogle narciarskie mają wygodny, regulowany pasek, który dopasujesz do swojego kasku. Po wewnętrznej stronie paska znajduje się silikonowy antypoślizgowy element, dzięki któremu gogle trzymają się na miejscu nawet podczas intensywnych aktywności.

Gogle narciarskieGogle narciarskie Fot. 4F

 

Gogle narciarskie: w najróżniejszych wersjach kolorystycznych

Najróżniejsze warianty kolorystyczne gogli sprawiają, że każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie. Wśród propozycji dostępnych w 4F są gogle czarne lub z kolorowym akcentem na pasku. Te drugie będą świetną opcją, jeśli reszta stylizacji jest utrzymana w stonowanych barwach. Aktualne promocje pozwolą kupić gogle za ułamek ceny! Te polskiej marki z pewnością posłużą ci przez wiele sezonów. Sprawdź nasze propozycje!

 
Więcej o: