Wiosną nie włożymy niczego innego! Hit z męskiej szafy zatriumfuje w kobiecych stylizacjach

Wszystko wskazuje na to, że w 2023 bomberki wciąż nie stracą popularności. Te modne kurtki założymy do wszystkiego. Sprawdź modele, które szczególnie przypadły do gustu Polkom!

Pogoda za oknem ulega znaczącej poprawie, coraz więcej kobiet rozgląda się więc za nową, wiosenną kurtką. Takie modele charakteryzuje lekkość i kroje, które doskonale będą prezentować się z wiosennymi ubraniami. Na szczęście puchowe, grube kurtki niebawem zostaną na jakiś czas zapomniane! Wśród propozycji na nadchodzący sezon pojawia się ogromna ilość bomberek. Okazuje się, że w wielkim stylu wracają do łask!

Modne bomberki: gorące trendy na wiosnę 2023

Bomberki to kurtki, które w świecie mody pojawiają się już od dawna. Pierwszym, co nasuwa się na myśl są z pewnością lata 90. - te modele kojarzą się z modą uliczną tamtych czasów i młodymi ludźmi tworzącymi niezapomniane stylizacje. Po wielu latach bomberki z powrotem wróciły do łask, jednak niewiele osób wie, że ich historia sięga dalej i ściśle związana jest z lotnictwem. Niegdyś nosili ją tylko piloci, obecnie - wszyscy. Te kurtki swój wielki powrót do świata mody zaliczają głównie wiosną i trudno się temu dziwić. Idealnie dopasowują się do lżejszych stylizacji! Świetnie komponują się zarówno z sukienką, jak i jeansami. W każdym wydaniu tworzą modną stylizację, która przyciąga spojrzenia i jest zawsze w zgodzie z najgorętszymi trendami. Wybór bomberek jest naprawdę ogromny, największą popularnością cieszą się jednak modele jednolite. Dopasować je można do każdych ubrań - nawet tych najbardziej wzorzystych. 

 
 
 

Modne bomberki: wiosenne modele w niebanalnym wydaniu

Jednolite bomberki cieszą się dużą sławą, jednak wiele z kobiet preferuje modele bardziej ekstrawaganckie. Do takich z pewnością można zaliczyć wzorzyste propozycje. Tutaj także można się zdziwić, jak szeroki jest wybór! Na sklepowych półkach znaleźć można modele w kwiaty, abstrakcyjne lub geometryczne wzory. Ubiegłoroczna wiosna rozsławiła bomberki w stylu college i nic nie wskazuje na to, aby teraz straciły swoją popularność. Taki model wygląda świetnie w sportowym wydaniu, ale nie tylko - doskonale komponuje się także z sukienką.

Zobacz też: Odmładzające kolory dla 60-tek

Czytaj więcej modowych treści na Avanti24.pl

 
 
 
Więcej o: