W Pepco sweter w stylu "old money" jest za 40 złotych! To najpopularniejszy trend z Tik Toka

Julia Adydan
02.08.2022 16:50
Klasyczne, eleganckie stylizacje i dobra jakość. Kwintesencja stylu old money!

Klasyczne, eleganckie stylizacje i dobra jakość. Kwintesencja stylu old money! (fot. ImaxTree)

Tik Tok i Instagram to prawdziwe skarbnice najnowszych trendów. To właśnie te platformy rozpowszechniają najmodniejsze style, a ten w nurcie "old money" robi teraz prawdziwą furorę!

Ogromny wpływ na modę mają teraz media społecznościowe. I chociaż do tej pory najistotniejszą platformą dla branży zarówno fashion, jak i beauty był Instagram, teraz obserwujemy coraz większe wpływy z Tik Toka. Niezależnie od tego, co sądzisz o aplikacji, trzeba przyznać, że to ogromna kopalnia ciekawostek, porad i life-hacków!

Klasyczne, eleganckie stylizacje i dobra jakość. Kwintesencja stylu old money!Klasyczne, eleganckie stylizacje i dobra jakość. Kwintesencja stylu old money! fot. ImaxTree

Pepco: boski sweter w stylu "old money" jest za 40 złotych

Określenie styl "old money" pojawia się coraz częściej i opisuje styl ludzi z wielopokoleniowym majątkiem. Jest ono oczywiście dosyć stereotypowe, ale chodzi w nim o skategoryzowanie klasycznej, eleganckiej i prostej estetyki, która na pierwszym miejscu stawia jakość, kultowe brandy i niewymuszoną nonszalancję.

Więcej o estetyce old money dowiesz się tu! [SPRAWDŹ]

W takim duchu jest właśnie sweter z Pepco! Wykonany z miękkiej dzianiny, w kolorze złamanej bieli i z polo kołnierzykiem, aż prosi się o uzupełnienie wystylizowanie go z krótkim, perłowym naszyjnikiem, zdobioną opaską lub złotą biżuterią.

Ten sweter wystylizujesz na wiele sposobów!Ten sweter wystylizujesz na wiele sposobów! fot. pepco.pl

Delikatny dzianinowy kardigan z Pepco!

Zostając przy dobrej jakości i marce Pepco, z ich oferty warto jeszcze zwrócić uwagę na szary kardigan z prążkowanego materiału. To model, który sprawdzi się wszędzie - idealny do klimatyzowanego biura, jako narzutka do sukienki, na co dzień, ale także po domu. Podobnie jak poprzedni model, kosztuje tylko 40 złotych, jest dobrej jakości i warto go mieć w szafie!

Delikatny i praktyczny kardigan jest w Pepco za 40 złotychDelikatny i praktyczny kardigan jest w Pepco za 40 złotych fot. pepco.pl

Zobacz też: Ten materiał jest ponadczasowy i nigdy nie wychodzi z mody. Teraz wykonane z niego ubrania znajdziesz w Reserved w dużo niższysz cenach!

Więcej o: