Te tusze do rzęs są bardzo tanie, a dobre! Kobiety je uwielbiają. Ten od Rimmel już za 8,69 zł!

Angelika Sobańska
24.06.2022 14:20
tusze do rzęs

tusze do rzęs (fot. pexels.com)

Dobry tusz do rzęs za mniej niż 20 zł? Tak, to możliwe! Dowodem na to są tusze, które cieszą się niezwykle dobrymi opiniami w internecie. Kobiety je pokochały! Zobacz, na które zwrócić uwagę.

Tusze do rzęs

Czarne, długie i pogrubione rzęsy są ważnym elementem makijażu i niezwykle dodają uroku. To niewielka zmiana, która daje jednak dużą różnicę! Najważniejsze jest to, że pomalowanie rzęs zajmuje jedną chwilkę i jest bardzo proste. W dodatku tusz do rzęs można zabrać ze sobą wszędzie, bo zmieści się nawet w najmniejszej torebce. Kolejnym plusem jest niewielka cena tych kosmetyków do makijażu. Bardzo dobry tusz do rzęs można kupić za mniej niż 20 zł.

Jaki tusz do rzęs wybrać?

Wybór jest ogromny. Niektóre kosmetyki cieszą się bardzo dobrymi opiniami i to je warto wziąć pod lupę. Dobry tusz do rzęs to taki, który m.in. ładnie je podkręca, nie skleja, nie kruszy się, pogrubia, nie odbija na powiece i długo się utrzymuje. Jeśli szukasz czegoś na wakacje to powinien być także wodoodporny. Zobacz, które tusze do rzęs są uwielbiane przez kobiety. 

tusze do rzęstusze do rzęs fot. pexels.com

Najlepsze tusze do rzęs do 20 zł

Poniższe tusze cieszą się bardzo dobrymi opiniami, a kosztują mniej niż 20 zł.

  • The Colossal Big Shot Volum Express marki Maybeline New York. Ma żółte, charakterystyczne opakowanie. To pogrubiający tusz do rzęs, który mocno je podkreśla, dając nawet efekt sztucznych rzęs. Dobrymi opiniami cieszy się też The Colossal Volum Express 100% Black Mascara.

tusze do rzęstusze do rzęs fot. unsplash.com; pachnidelko.pl; nabea.pl

  • Rimmel Extra Long Lash. Niezwykle tani tusz do rzęs, a uwielbiany przez wiele kobiet. Daje efekt bardzo długich rzęs, a odpowiednio wyprofilowana szczoteczka dobrze je rozdziela, bez sklejania. 
  • L'oreal Unlimited Waterproof. Dobry tusz do rzęs wodoodporny, w charakterystycznym opakowaniu. Świetnie sprawdzi się na wakacje. Długo się utrzymuje, a pomalowanie rzęs ułatwia oryginalna, zginana szczoteczka. 
  • Avon 5 w 1 Lash Genius. Niektóre kobiety przyznają, że to faktycznie genialny tusz. Specjalna szczoteczka pozwala na precyzje pomalowanie, a w efekcie dostajemy wszystko na czym nam zależy: pogrubienie, wydłużenie, rozdzielenie, podkręcenie. 
  • Essence Lash Princess False Lash Effect Mascara. Jeśli podoba ci się wygląd sztucznych rzęs to ten tusz daje właśnie taki efekt. Dzięki specjalnej szczoteczce o stożkowym kształcie, wydłuża i pogrubia rzęsy. 

Zobacz też: Tusze do rzęs znanych marek

 

Jak odświeżyć tusz do rzęs?

Czasem, nawet bardzo dobry, tusz do rzęs zaczyna się kruszyć i jest zaschnięty. Nie trzeba go wcale wyrzucać. Jest kilka sposobów na odświeżenie tego kosmetyku, tak aby znów dobrze spełniał swoją rolę i był jak nowy. Jednym z nich jest wkroplenie do niego 2 - 3 kropli do oczu. Wystarczy wstrząsnąć opakowaniem i gotowe. Inną metodą jest włożenie opakowania do bardzo ciepłej wody i pozostawienie go na kilka minut. 

Czytaj też: Pomadki tych marek podbiły serca kobiet! Zachwycają trwałością, ceną i jedwabistą formułą

Zobacz też:

Więcej o: