Te marynarki dla 50-tek odmładzają! Modne modele na wiosnę i lato!

Julia Sześciło
26.04.2021 13:00
Te marynarki to HIT dla 50-tek! Modne modele na wiosnę i lato, które odmładzają!

Te marynarki to HIT dla 50-tek! Modne modele na wiosnę i lato, które odmładzają! (fot. @mssorig)

Damskie marynarki każdej stylizacji dodają klasy i stylu. Wiosną i latem 2021 pewne modele będą wyjątkowo modne i gorąco polecamy je kobietom po 50-tce. Zobacz, na które żakiety warto postawić w tym sezonie.

Moda po 50-tce na wiosnę i lato 2021 - marynarki

Marynarki będą bardzo modne wiosną i latem 2021. Pełno ich w sezonowych propozycjach topowych projektantów. Można je było spotkać też na każdym kroku na fashion weekach, a o stylizacjach z nimi z Instagrama, co rusz jest głośno. Marynarki gorąco polecamy paniom po 50-tce. Świetnie wpisują się w aktualne trendy - na eleganckie ubrania o nowoczesnych formach. Idealne modele na wiosnę i lato 2021 dla pań po 50-tce to: 

  • pastelowe marynarki

W tym roku królują pastele! Jasne, ciepłe odcienie żółtego, pomarańczowego, zielonego, niebieskiego i fioletowego koloru wyglądają przepięknie w stylizacjach i po te barwy sięgają gwiazdy, stylistki i projektanci. Pastelowe marynarki to połączenie łączą w sobie najnowsze trendy i pasują do wszystkiego. Kobiety po 50-tce wyglądają w nich natomiast młodo, stylowo i oryginalnie. Jeśli takie wybierzesz/masz nie wahaj się łączyć ich z innymi kolorami, a nawet stylami. W tym roku na topie są nietuzinkowe połączenia. 

Marynarki dla kobiet po 50-tceMarynarki dla kobiet po 50-tce fot. @msorrig

  • marynarki oversize

Marynarki dla kobiet po 50-tceMarynarki dla kobiet po 50-tce fot. @venswifestyle

Jeśli chodzi o krój marynarek, na modne są teraz modele oversize. Luźne marynarki, wyglądające na za duże, stanowią świetną bazę każdej stylizacji. Paniom po 50-tce dodają nonszalancji, ponadczasowej klasy i niepowtarzalnego uroku. Marynarki oversize są bardzo korzystne dla sylwetki. Świetnie maskują jej ewentualne mankamenty i wysmuklają. Takie żakiety po 50-tce możesz nosić zarówno do obcisłych jak i innych luźnych ubrań. I te i te zestawy mają w sobie to coś!

 
 
  • modele pełne wzorów

Kolejne marynarki, które będą idealne dla kobiet po 50-tce na wiosnę i lato 2021, to modele we wzory. Kolorowe wersje pełne naturalnych motywów, kwiatów czy abstrakcyjnych linii dodają stylizacjom tego czegoś. Panie po 50-tce wyglądają w marynarkach we wzory młodo, elegancko i oryginalnie. Kolorowe modele dodadzą życia twoim wiosennym zestawom i świetnie połączą się z innymi kolorami. 

 
 

Modne marynarki z wyprzedaży w świetnych cenach znajdziesz na Avanti24.pl! [SPRAWDŹ]